GÜNCEL
Giriş Tarihi : 06-04-2020 18:29   Güncelleme : 06-04-2020 18:34

YILDIZ, BERAT GECESİ KUTLAMA MESAJI YAYINLADI

YILDIZ, BERAT GECESİ KUTLAMA MESAJI YAYINLADI

Ak Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız Berat Gecesi nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Yıldız mesajında “Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra bedel olduğu bu gecede dualarda birleşmenin önemine ” vurgu yaptı.

Taner Yıldız, mesajında şunları kaydetti: ” Muhabbet adına nice dilekler vardır bu topraklarda… Ölümün bile ayıramadığı gönüller vardır. Mesafeler araya set çekmişse ne çıkar, dualarda birleşen gönüller vardır… Kardeşliğin daimi olduğu, sevgilerin birleştiği dostlukların hiç bitmediği, cennetlikler arasında olmanın duası vardır dillerimizde… Kaybedilmiş ve özlemle beklenen umutlara elçilik edecek bu gecede, en ulaşılmaz gördüğünüz hayallerinize, güneşin doğması umutlarımız vardır.”

Yıldız açıklamasına şöyle devam etti : “Bu geceler berekettir, umuttur, gözyaşıdır, yakarıştır, özlemdir. Bu kurtuluş gecesinde dünyanın barış huzur ve esenliğin hakim olduğu ve insanlığın kardeşlik ekseninde tüm salgın ve belalardan da arınarak kurtuluşa ereceği günler olması niyazıyla, Dualarımızın kabul, Berat gecemizin mübarek olmasını diliyor selam ve saygılarımı sunuyorum.” dedi. (Kurum Haber)