KÜLTÜR - SANAT
Giriş Tarihi : 05-12-2019 11:40

YENİ UFUKLAR ÖDÜL ALACAKLARI AÇIKLADI

YENİ UFUKLAR ÖDÜL ALACAKLARI AÇIKLADI

Yeni Ufuklar Derneğinde sabah kahvaltılı faaliyet bilgilendirme basın toplantısı yapıldı.
Toplantıya Yeni Ufuklar Derneği genel başkanı Prof. Dr. Nevzat Özkan,şube başkanları Adnan Kenanoğlu, ve Orhan Köksal ve dernek üyeleri katıldı.  
Yeni Ufuklar Derneği genel başkanı Prof. Dr. Nevzat Özkan” Derneğimizin geleneksel Türk Bilim, Sanat, Hizmet Ödülleri Töreni ve Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi İslam Mezhepleri Tarihi Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Hasan Onat’ın vereceği Kur’an’ın Kurucu İlkeleri Işığında Mezhep Meselesi konulu konferans 06.12.2019 Cuma günü saat 19.00’da Melikgazi Belediyesi Tiyatro Salonu’nda gerçekleştirilecektir. 
2019 yılı ödülleri bilim, sanat, spor, kültür ve eğitime destek alanlarında verilecektir. Prof. Dr. Mustafa Argunşah, Prof. Dr. Munis Dündar, Avukat Cavit Dursun, Sanayici ve Yönetici Mustafa Nevzat Özhamurkâr, Sanayici ve Hayırsever İbrahim Ustaoğlu, Ressam ve Yazar Hatice Neşe Koçak, Şair ve Yazar Selim Tunçbilek, Yazar ve Çevirmen Ahsen Batur, Sporcu Fatih Çiçek, Sporcu Türkân Teke, Kocasinan Masa Tenisi Takımı ödüle lâyık görülmüştür.
08.12.2019 Pazar günü saat 11:00’de, Melikgazi Belediyesi’nin desteği ile Bağpınar Mevkiinde Yeni Ufuklar Derneği Hatıra Ormanı için ağaç dikimi yapılacaktır. Orman alanına Belediye Otobüsleri ile ulaşım sağlanacaktır. 6 Aralık Cuma ve 8 Aralık Pazar günkü programlarımıza tüm vatandaşlarımız davetlidir.” dedi. YÜKSEL KALKAN