MAGAZİN
Giriş Tarihi : 16-01-2020 11:30   Güncelleme : 17-01-2020 11:36

WYNDHAM GRAND KAYSERİ OTELİNDE 1.YIL COŞKUSU

WYNDHAM GRAND KAYSERİ OTELİNDE 1.YIL COŞKUSU

Wyndham Grand Kayseri Otelinde birinci hizmet yılını geride bırakmanın gururu yaşanıyor.

Birinci hizmet yılını geride bırakılması nedeniyle 15 Ocak 2020 Çarşamba günü otelin kale roof katında özel hazırlanan 1.hizmet yılı pastası kesildi, çeşitli ikramlarda bulunuldu ve günün anısına fotoğraflar çektirildi.

1.yıl kutlama etkinliğine; Wyndham Grand Kayseri Oteli Genel Müdürü Emine Bozkurt, Marka Direktörü Serkan Zoroğlu ile otel birim müdürleri ve çalışan personel katıldı.

Pasta kesimi sonrasında açıklamalarda bulunan Wyndham Grand Kayseri Oteli Genel Müdürü Emine Bozkurt, Wyndham Grand markasının çok önemli bir marka olduğunu ve çok ağır sorumluluk gerektirdiğini vurguladı.

Bozkurt,” Kayseri’de ve İç Anadolu bölgesinde Wyndham Grand markasının bizde olması onur ve gurur verici. Kayserinin turizm potansiyelini artırmak için otelci arkadaşlarımızla birlikte daha çok çalışmak zorunda olduğumuzu biliyoruz. Geçen yıl bizim bu marka çatısı altında ilk yılımızdı. Biz 2020 yılında markamızın tanıtımı, duyurulması, daha çok kitleye ulaştırılması için gayret göstereceğiz. Şimdiden bu amaçla çok fazla görüşmeler, ziyaretler, duyurular ve tanıtımlar yaptık. Şehrimizin potansiyelini artırmak için Nisan ayında Anadolu’dan Festivalin ikincisini yapacağız. Dört tane büyük kongre gerçekleştireceğiz. Bu tür etkinliklerle yurt içi ve yurt dışı bağlantılı tanıtımlarımızla Wyndham Grand Kayseri markasının tanıtımını daha çok yapmış olacağız. 2019 yılını tanıtım yılı olarak değerlendirecek olursak 2020 senesini ise doluluk ve karlılık manasında arzu ettiğimiz değerlere ulaşacağımız bir yıl olarak tamamlayacağımızı düşünüyoruz” dedi.

Kayseri merkezinde yer alan Wyndham Grand Kayseri oteli, canlı şehir görüntüleri ve nefes kesen Erciyes Dağı manzaraları sunmasının yanında Kayseri Kalesi gibi büyüleyici kültürel cazibe merkezlerine yakınlığı, Kayseri Erkilet Havalimanı'ndan altı kilometre uzakta olması, şık alışveriş merkezlerine ve finans merkezlerine kolay erişim imkanı sunması, konaklama sırasında fitness merkezinde spor yapılabilmesi, ısıtmalı kapalı havuzunda yüzülebilmesi, sauna, güzellik salonu ve huzur veren spa sayesinde rahatlama imkanı gibi birçok özelliği ile ayrıcalıklı bir hizmet sunmaya devam ediyor.

 

HABER/FOTOĞRAFLAR: Mehmet Fatih KAYMAZ