YEREL
Giriş Tarihi : 14-07-2021 12:54   Güncelleme : 14-07-2021 12:54

VEKİL ERSOY’DAN 15 TEMMUZ MESAJI

VEKİL ERSOY’DAN 15 TEMMUZ MESAJI

 

Bundan 5 yıl önce devletimize ve milletimize karşı başlatılan menfur darbe girişimi, aziz milletimizin destansı direnişiyle etkisiz hale getirilmiştir.

15 Temmuz, derinlere ilmek ilmek işlenerek, kendilerince kamufle olduğunu zanneden hain bukalemunların, Türk Milletinin yürekli Bozkurtları tarafından böcek gibi ezildiği destansı bir gecedir.

Kendisine emanet edilen uçağı, tankı, topu, silah ve cephaneyi sinesinden çıktığı milletine yönelten hainlerin planları, yüce Türk Milletinin genlerine işlemiş sarsılmaz irade, vatan sevgisi ve bağımsızlık ateşi ile bozulmuştur. Şanlı direnişimizin yıldönümünde, hain darbe girişiminin faili, ederi 1 dolar olan ihanet çetesini bir kez daha lanetliyor, bu zilletin acısını dünyada ve ahirette çekmelerini diliyoruz.

O gece, bilge liderimiz Devlet Bahçeli ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın işareti ile meydanlara sel olup akan milletimiz, bu topraklarda 1071’den beri tuttuğu nöbeti bırakmamış, Türk Milletinde Kürşatların, Alparslanların, Fatihlerin, Mustafa Kemallerin ilelebet var olacağını Ömer Halis Demir ruhu ile kanıtlamıştır.  Bu duygu ve düşüncelerle, şehitlerimizi rahmetle anıyor, Cenab-ı Allah’tan rahmet diliyor, canlarını ortaya koyan şanlı gazilerimize ise sıhhatli bir ömür diliyorum.15 Temmuz destanımız kutlu olsun.