YEREL
Giriş Tarihi : 02-02-2021 10:30   Güncelleme : 02-02-2021 10:30

VATANDAŞ DAVET ETTİ YENİDEN REFAH PARTİSİ İLÇE BAŞKANI ZİYARET ETTİ

VATANDAŞ DAVET ETTİ YENİDEN REFAH PARTİSİ İLÇE BAŞKANI ZİYARET ETTİ

 

Halkla iç içe olma ve halkın derdiyle dertlenme ilkesiyle yola çıkan  Yeniden Refah Partisi Develi İlçe Başkanı Mahmut Kılınç, Halkla ilişkilerden sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı İbrahim Türkaslan ile birlikte Develi'ye bağlı Saraycık mahallesini ziyaret etti.

Neredeyse hergün Develi nin değişik mahallelerini ve her kesimden esnafı ziyaret eden Kılınç ziyatetleri esnasında muhataplarına Genel Başkan Fatih Erbakan ın ve İl Başkanı Önder Narin in selamını iletiyor , onlara 94 Ruhunu anlatıyor. Milli Kaynaklar Paketi kitabından ve projelerinden bahsediyor.

Mahalle Başkanı Emre Başar'ın daveti ile geldiği ziyaret sırasında vatandaşlarla sohbet eden Yeniden Refah Partisi Develi İlçe  Başkanı Mahmut Kılınç "Saraycık Mahalle Başkanımız Emre Başar'ın daveti üzerine Saraycık mahallemizi ziyaret ettik,mahalle sakinlerimizin sorunlarını dinledik, sorunların çözümü için gerekli görüşmeleri yaptık.Biz vatandaşla içiçe olan vatandaşın derdiyle dertlenen, yaralara merhem olmak,Develi halkını refaha kavuşturacak,şehrimize vizyon katacak projeler üreten bir teşkilat olmak istiyoruz. Genel Başkanımız Dr Fatih Erbakan I televizyonda yada internette izleyen birçok vatandaşımız artık iktidarın bir alternatifi olduğunu görüyor ve bize destek oluyor. Bizde onlara Yaptık yine Yaparız diyoruz " ifadelerini kullandı.