YEREL
Giriş Tarihi : 12-11-2020 16:59   Güncelleme : 12-11-2020 16:59

VALİ GÜNAYDIN HAYIRSEVER KANTARCI AİLESİ İLE PROTOKOL İMZALADI

VALİ GÜNAYDIN HAYIRSEVER KANTARCI AİLESİ İLE PROTOKOL İMZALADI

 

Hayırseverimiz Murat Kantarcı tarafından İlimiz Melikgazi ilçesine yaptırılacak olan Aile Sağlığı Merkezinin yer değişimine ilişkin ek protokol, Valiliğimizde düzenlenen tören ile imzalandı.

Valilik Toplantı Salonunda düzenlenen protokol imza törenine, Valimiz Şehmus Günaydın’ın yanı sıra Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, İl Sağlık Müdürü Ali Ramazan Benli ile hayırseverler Murat Kantarcı ve eşi katıldı.

Vali Günaydın, törende yaptığı konuşmada, hayırseverlerimizin hem sağlık alanında hem
de eğitim alanında ilimize önemli yatırımlar yapıtlarını ifade ederek, Hayırseverimiz Murat Kantarcı ve tüm hayırseverlerimize teşekkür etti.

Daha önceden protokol imzaladıklarını, şimdi ise yer değişikliği nedeniyle ek protokol imzalayacaklarını ifade eden Vali Günaydın, “ Büyükşehir Belediyemiz, Melikgazi Belediyemiz, Sağlık İl Müdürlüğümüzde bu konuda elinden geldiği kadar destek vermeye devam edecekler, bizlerde bu işlerde ihtiyaç olduğu takdirde hayırseverlerimizin her zaman yanlarında olacağız. Hayırlı olsun.” diye konuştu. 

Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu da yapılacak Aile Sağlığı Merkezi hakkında bilgiler vererek, “ Özen verdiğimiz güzel bir proje,  tüm hayırseverlerimize teşekkür ediyorum.” dedi

Hayırsever Murat Kantarcı ise Aile Sağlığı Merkezi ve sağlık alanında yaptığı diğer çalışmalar hakkında bilgi vererek, “Sağlık alanında yaptığımız çalışmalarda desteklerini esirgemeyen Vali Günaydın’a teşekkür ediyorum.” dedi.

Konuşmaların ardından,  Melikgazi ilçesi Sakarya Mahallesi’ne yapılacak olan Aile Sağlığı Merkezinin yer değişimine ilişkin protokol, Vali Günaydın, Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu ve hayırseverimiz Murat Kantarcı tarafından imzalandı.