YEREL
Giriş Tarihi : 15-06-2022 12:35

VALİ ÇİÇEK MELİKGAZİ’DE

VALİ ÇİÇEK MELİKGAZİ’DE

Vali Sayın Gökmen Çiçek, Melikgazi Kaymakamlığını ve Melikgazi Belediyesini ziyaret etti.

Melikgazi Kaymakamlığına gelişinde ilçe Kaymakamı Bülent Karacan ve Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu tarafından karşılanan Vali Çiçek, ilçenin genel durumu hakkında bilgi alarak, Kaymakamlık personeli ile sohbet etti.

Kaymakamlık ziyaretinin ardından Melikgazi Belediyesine geçen Vali Çiçek, ilçe Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu ve idareciler tarafından karşılandı.

Vali Çiçek, Melikgazi Belediyesi ziyareti sırasında yapmış olduğu konuşmada, “Türki-ye'nin sayılı büyüklükte ilçelerinden biri olan Melikgazi'deyiz. Kayseri'nin bu en büyük ilçesinde Kayseri'yi tanımak için önemli fırsatlar bulduk. Proje proje Melikgazi'de neler yapılmış, neler yapılacak ve neler yapılıyor onu gördüm. Çok gururlandığım ve çok et-kilendiğim projeler var. Özellikle bu projelerden dolayı hiçbir ayrım gözetmeden her bir mahalleye yapılan yatırımlar, kapalı pazar yerleri ve tarihi eserlerin ortaya çıkarıl-ması noktasında güzel çalışmalar var.” diye konuştu.

16 tane okulun Melikgazi Belediyesi tarafından yaptırılmasından memnun olduğunu ifade eden Vali Çiçek, “Bu bizim aslında ciddi şekilde yükümüzü almış. Benim ve Milli Eğitimin yükünü alarak onları koordine etmesi, oraların peyzajlarının dört dörtlük ya-pılması, bunlar muhteşem projeler. İnşallah bu projeler bir an önce belediyemiz tara-fından Kayseri kamuoyuna da anlatılır çünkü onlar da aynı heyecanı yaşasın istiyorum. Çok teşekkür ediyorum. Gördüklerimden ve duyduklarımdan memnun kaldım.” dedi

Kaymakam ve Belediye Başkanı Uyumlu Çalışıyor

Vali Çiçek konuşmasının devamında, “Melikgazi Kaymakamı ile Melikgazi İlçe Belediye Başkanı’nın uyumlu çalışmaları ve Belediye Başkanı’nın ekibinin profesyonel yaklaşımı için çok teşekkür ediyorum.” dedi

AdminAdmin