YEREL
Giriş Tarihi : 07-05-2022 13:28

VADİ ROYAL SOSYAL TESİSLERİ VE DÜĞÜN SALONLARI GÖZ KAMAŞTIRIYOR

VADİ ROYAL SOSYAL TESİSLERİ VE DÜĞÜN SALONLARI GÖZ KAMAŞTIRIYOR

 

 

2009 yılından beri Melikgazi ilçesi, Mimarsinan Şirintepe Mahalllesi Yayın Sokak ta hizmetini sürdüren Vadi Royal Sosyal Tesisleri ve Düğün Salonu konsept olarak Kayseri’de eşi bulunmayan bir mekan özelliği ile göz kamaştırıyor.  

 

Vadi Royal Sosyal Tesisleri İşletme Sahibi Ahmet Batur ve Genel Müdür Nuri Batur işletmeleri hakkında yaptıkları açıklamalarında; 200 kişilik kına gecesi için salon, nişan töreni, sünnet, yıl sonu baloları, yemek organizasyonları, sabah kahvaltısı, 300 kişilik çay bahçesi, 400 kişilik kapalı düğün salonu ve bin kişi kapasiteli kır bahçesi ile toplamda yaklaşık 30 bin metrekare alanda hizmet verdiklerini belirttiler. 

 

Rezervasyonların 0 532 712 11 38 numaralı telefondan yapılabildiğini kaydeden Genel Müdür Nuri Batur işletme alanında 250 -300 araçlık yaklaşık 5 bin metrekare alana sahip açık otopark ile çocuk oyun parkının da bulunduğunu vurguladı.  

 

Batur,” Düğün organizasyonlarımız yemekli veya çerezli olarak yapılmaktadır. 15 çeşitten oluşan serme kahvaltı hizmeti de verilmektedir. Memur-Sen ile anlaşmalı üyelere işletmemizde yüzde 20 iskonto uygulaması yapılmaktadır” dedi.  

 

İdari İşler Müdireliğini Fatma Erduvan'ın yaptığı tesiste İşletme Müdürü İsmail Koç, kına organizasyonlarında Rüyam Organizasyon ile anlaşmalı olduklarını bayan garson, nedime kızlar, full paket olarak hizmet verildiğini sözlerine ekledi. 

 

HABER/FOTOĞRAFLAR: Mehmet Fatih KAYMAZ

AdminAdmin