EĞİTİM
Giriş Tarihi : 26-06-2020 18:17   Güncelleme : 26-06-2020 18:17

ÜRKÜNDAŞ'DAN YGS'DE BAŞARI MESAJI

ÜRKÜNDAŞ'DAN YGS'DE BAŞARI MESAJI

Saadet Partisi Kayseri İl Başkanı Nuri Ürkündaş;Yüksek öğretime Geçiş Sınavı (YGS) sınavına girecek bütün geçlere başarılar diledi.

Saadet Partisi Kayseri İl Başkanı Nuri Ürkündaş; YGS sınavı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Ürkündaş, mesajında şu ifadelere yer verdi: “Gençlerimizin  hayatlarının en önemli dönüm noktalarından birisi olan,gelecekteki günlerine yön verecek olanYGS sınavı bu sene çok sıkıntılı bir süreçte yapılmaktadır. Dünyayı kasıp kavuran,ülkemizde de etkisini sürdüren küresel kovit 19  salgın hastalığı nedeniyle gençlerimiz psikolojik olarak çok etkilenmişlerdir.imtihanın yapılıp yapılmayacağı ne zaman yapılacağı belirsizliği sürecinde gençlerimiz yeterli imtihan hazırlığı yapamamışlar,dershanelerine gidemeyip internet aracılığı ile uzaktan  eğitim almaya çalışmışlardır.böyle sıkıntılı süreçte acelece imtihan yapılması birçok gencimizin başarısız olmasına sebep olacaktır.

Bu arada Başkan Ürkündaş; İmtahana girecek gençlere şöyle tavsiyelerde bulundu: Sevgili gençler, sınav günü heyecanınızı bir kenara bırakın,sınav sırasında rahat olmanız size başarının kapılarını açacaktır.başaracağınıza inanın,inanarak girdiğiniz sınavdan İnşallah başarı ile çıkacaksınız. Bu vesileyle, sınava girecek olan bütün genç kardeşlerime üstün başarılar diliyor. Gençlerimizin eğitiminde emeklerini ve desteklerini  esirgemeyen ailelerine ve öğretmenlerimize teşekkür ediyorum. (Kurum Haber)