YEREL
Giriş Tarihi : 10-11-2021 11:29   Güncelleme : 10-11-2021 11:29

ÜMİT ÖZER'DEN 10 KASIM AÇIKLAMASI

ÜMİT ÖZER'DEN 10 KASIM AÇIKLAMASI

Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, bedenen aramızdan ayrılışının 83'üncü yıl dönümünde yine saygıyla, özlemle ve minnetle anıyoruz.

"Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu kafidir." diyen Atatürk’ün, bu sözünden de hareketle anmak kadar, anlamanın da önemli olduğunu biliyoruz.

Atatürk'ü anlamak bu güzel vatanı aydınlık yarınlara taşımak, Cumhuriyetin değerlerine sahip çıkmak demektir.

Bizler, O’nun aydınlık yolundan yürümeye kararlılıkla devam edeceğiz.

Kimsesizlerin kimsesi olan Cumhuriyetimizi, onun gösterdiği hedef doğrultusunda çağdaş dünyada hak ettiği yere taşıyacağız, demokrasiyle taçlandıracağız.

Bu duygu ve düşüncelerle eserleriyle, devrimleriyle bize her daim ışık olan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü rahmetle, saygıyla, özlemle ve minnetle anıyoruz.

Kıymetli basın mensupları, Kurucu Liderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ün izinde ülke için halk için mücadelesini sürdüren Cumhuriyet Halk Partisi Kayseri'de yarın önemli bir çalışmaya ev sahipliği yapacak.

Halkın Partisi, halkla buluşmaya, kucaklaşmaya, dertleşmeye devam edecek. Genel Başkan Yardımcılarımız, Parti Meclisi üyelerimiz ve 38 Milletvekilimiz 11-12 Kasım 2021 tarihleri arasında il genelinde vatandaşlarımızı dinlemek, sıkıntıları masaya yatırmak, halkın iktidarında sorunların çözümüne yönelik projelerini anlatmak için Kayseri'ye geliyor.

Esnafın, işçinin, memurun, sanayicinin, işsizin, öğrencinin, çiftçinin kısacası toplumun tüm kesimlerini yerinde dinlemek için ziyaretler gerçekleştireceğiz.

Sadece saraydan bakıp ve sadece saraya bakanların yıllardır görmediği, görmek istemediği, çözemediği, her geçen gün çığ gibi büyüttüğü sorunların çözümü için projelerimizi anlatıp, vatandaşımıza dertleşeceğiz.

Halkımıza AKP'nin oluşturmak istediği korku ve baskı iklimine karşı umutsuzluk yok, umut var diyeceğiz. Halkın partisi var, halkın vekiller var diyeceğiz. Herkes için CHP var diyeceğiz.

Bu düzenin artık gideri yok.

Koltuk sevdası, ballı ve pudralı işleriyle ülkenin kaynaklarını heba eden, saraylarda sefa süren, vatandaşı yoksulluğa terk eden AKP'nin, yalan ve talan düzeni bitiyor.

Geliyor gelmekte olan. Hep birlikte halkın iktidarını kuracağız. Hep birlikte üreten, hep birlikte büyüyen, paylaşan, huzur dolu, sevgi dolu, adaletin olduğu özlenen Türkiye hedefine kavuşacağız..

Ümit ÖZER

CHP Kayseri İl Başkanı