GÜNCEL
Giriş Tarihi : 28-06-2020 14:47   Güncelleme : 28-06-2020 14:47

TRAFİK KAZASINDA YARALANAN BİR KİŞİ DAHA HAYATINI KAYBETTİ

TRAFİK KAZASINDA YARALANAN BİR KİŞİ DAHA HAYATINI KAYBETTİ

Kayseri'de meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybedenlerin sayısı 2'ye yükseldi.

Melikgazi ilçesine bağlı Battalgazi Mahallesi Eskişehir Caddesi'nde sabah saat 03:00'da meydana gelen trafik kazasında 01 PT 101 plakalı otomobil ile 33 NTV 43 plakalı otomobil çarpıştı. Meydana gelen kazada Nurullah A. olay yerinde hayatını kaybetti. Kazada yaralanan Behçet Y. ağır yaralı olarak Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne Mehmet U. ve Şükrü K. ise Kayseri Şehir Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

Kazada yaralanan Behçet Y. Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

TRAFİK KAZASI: 1 ÖLÜ, 3 YARALI

Kayseri'de meydana gelen trafik kazasında bir kişi hayatını kaybederken 3 kişi yaralandı.

Edinilen bilgiye göre Melikgazi ilçesine bağlı Battalgazi Mahallesi Eskişehir Caddesi'nde meydana gelen trafik kazasında 01 PT 101 plakalı otomobil ile 33 NTV 43 plakalı otomobil çarpıştı. Meydana gelen kazada Nurullah A. olay yerinde hayatını kaybetti. Kazada yaralanan Behçet Y. ağır yaralı olarak Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne Mehmet U. ve Şükrü K. ise Kayseri Şehir Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı.  Yetkililer kaza ile ilgili olarak işlem başlattı. (iha)