EĞİTİM
Giriş Tarihi : 21-11-2019 17:15

TOMARZALI ÖĞRENCİLER ARA TATİLİN KEYFİNİ ÇIKARIYOR

TOMARZALI ÖĞRENCİLER ARA TATİLİN KEYFİNİ ÇIKARIYOR

Kayseri Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki Tomarza Kadın ve Gençlik Merkezi ile Tomarza İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ortaklaşa hareket ederek Tomarzalı öğrencilerin daha başarılı ve daha sosyal olması için 2019-2020 Eğitim Yılının ilk ara tatilinde öğrencilere ücretsiz havuz, cep sinema, dijital kütüphane, el sanatları, hijyen ve kuaförlük kursları açıldı.

Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki Tomarza Kadın ve Gençlik Merkezi de faaliyetlerinden olan Genç KAYMEK gençliğin daha başarılı ve daha sosyal olması için çalışmalarına 2019-2020 Eğitim Yılının ilk ara tatilinde devam ediyor. Genç KAYMEK Gençlik Merkezleri’nde öğrenim gören öğrenciler tatillerini hem öğrenerek hem eğlenerek geçirmeye devam ediyor.

Tomarza Kadın ve Gençlik Merkezinde düzenlenen havuz, cep sinema, dijital kütüphane, el sanatları, hijyen ve kuaförlük kursları katılan öğrencileri Tomarza İlçe Halk Eğitim Müdür Nurettin Şahin, Tomarza İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Kurt, Tomarza İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Hamdi Koçak ve Naki Kavak ziyaret ettiler. Ziyaret esnasında öğrencilerin kursları hakkında İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Kurt’a Tomarza Kadın ve Gençlik Merkezi Müdürü Funda Kaşıkcı Kural detaylı bilgiler verdi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Kurt ve Şube Müdürüler Hamdi Koçak ve Naki Kavak öğrencilerle bol bol sohbet ederek gün boyu öğrencilerle beraber zaman geçirdiler.

Tomarzalı öğrenciler ve velileri ise Tomarza Kadın ve Gençlik Merkezi de çeşitli sosyal faaliyet içerikli kurslarına açılmasında emekleri geçen herkese teşekkür ettiler.

MURAT GÜRBÜZLER