YEREL
Giriş Tarihi : 01-05-2021 12:19   Güncelleme : 01-05-2021 12:19

TAM KAPANMA KISITLAMASINDA MELİKGAZİ, 7/24 SAAT HİZMETTE

TAM KAPANMA KISITLAMASINDA MELİKGAZİ, 7/24 SAAT HİZMETTE

 

 

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu; 29 Nisan ile 17 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek tam kapanma süresince Melikgazi Belediyesi hizmetlerinin aksatılmadan yerine getirileceğini ve bunun için planlama yapıldığını söyledi.

Melikgazi Belediyesi olarak birçok işlemin internet üzerinden 7 gün 24 saat yerine getirildiğini hatırlatan Başkan Dr. Mustafa Palancıoğlu, “Park ve bahçelerin bakımı, temizlik, çöp toplanması, yol bakım ve asfaltlama, sokak hayvanlarının yemlenmesi gibi çalışmalarımız aksatılmadan devam edecektir. Ayrıca emlak, imar, plan ve proje, Melikgazi iletişim servisi, Melikgazi iletişim hattı gibi servisler çağrı merkezimiz ve e-belediye üzerinden hizmet verecektir. Plan ve projelerin onayı e-belediye ile yapılabilecek. Emlak, çevre temizlik, ilan ve reklam gibi ödemeler internet üzerinden yapılabilecek. Dolayısıyla evden çıkmadan bu hizmetlerden yararlanabileceksiniz. Belediye hizmetlerimizde aksama olmayacaktır.” dedi.

Kamu hizmetinin süreklilik arz etiğini ve bunun için gerekli plan ve programın yapıldığını ifade eden Başkan Dr. Mustafa Palancıoğlu, her zaman olduğu gibi belediyenin iletişim hatlarının 24 saat hizmet vereceğini sözlerine ekledi.