YEREL
Giriş Tarihi : 04-11-2020 11:44   Güncelleme : 04-11-2020 11:44

SİNDELHÖYÜK’TE SICAK ASFALT, SICAK SOHBET

SİNDELHÖYÜK’TE SICAK ASFALT, SICAK SOHBET

 

 

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, kuş cenneti olarak bilinen Sultan Sazlığı Milli Parkı’nın sınırlarında bulunan Sindelhöyük Mahallesi’nde 10 metre genişliğinde, 3.5 kilometre uzunluğundaki yolun asfalt çalışmasını yerinde inceledi. Büyükkılıç, inceleme sonrası Sindelhöyük’e geçerek, kendisini sıcak ve samimi şekilde karşılayan mahalle sakinleri ile sohbet etti.

Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar ve Develi AK Parti İlçe Başkanı Osman Turan ile birlikte Sultan Sazlığı Milli Parkı’nın hemen yanı başında yer alan Develi’ye bağlı Sindelhöyük Mahallesi’nin girişinden başlayarak 10 metre genişliğinde ve 3.5 kilometre uzunluğundaki yolun asfaltlama çalışmasını inceledi. Büyükkılıç, yetkililerden bulundukları bölgeye 5 bin ton sıcak asfalt döküldüğü ve çalışmalarda son aşamaya gelindiği bilgilerini aldı.

“HEMŞERİLERİMİZİ SIRTIMIZDA TAŞISAK AZ”

Burada açıklamalarda bulunan Başkan Büyükkılıç, şöyle konuştu: “Sindelhöyük, buradaki eğitime verilen değer ile insanlarımızın ülkemize bağlılığı, değerlerimize bağlılığı ve o anlayış ile gururumuz olan bir mahallemizdir. Burada çok dostlarımız var, her dönemde de bize sahip çıkmışlardır. Bizler de onlara layık olma yolunda her