KÜLTÜR - SANAT
Giriş Tarihi : 15-11-2019 11:38

ŞİMDİ OLMAZ SEVGİLİM

ŞİMDİ OLMAZ SEVGİLİM

Kayseri Sahne Tiyatrosu yine güzel bir oyuna imza atmaya hazırlanıyor.Oyunun adı “Şimdi Olmaz Sevgilim”.

Ray Cooney’in yazmış olduğu “Şimdi Olmaz Sevgilim” isimli oyun 17.11.2019 Pazar günü saat 19.00 ‘da Gültepe Kültür Merkezinde sahnelenecek.Oyun hakkında gazetemize bilgi veren Aytekin Aydoğan şunları söyledi:”Oyunumuz bir kürkçü dükkânında geçmektedir. Kürkçü dostumuzun çok kıymetli bir ortağı vardır ancak biraz çapkındır ve de fazla akıllıdır. Dostumuz ise saf ve temiz bir karakterde olup ortağını korumak için çeşitli numaralara başvurmaktadır. Ama farkında olmadan kendi kuyusunu kazmış ve olayların birden bire asıl adamı olmuştur. Şimdi ise bu beladan kurtulmak zorundadır.

Oyun genel olarak bu iki karakterin etrafında dönmektedir. Çapraz ilişkiler kaçak yaşantılar vb. olaylar genel olarak toplumumuza uzak gibi olsa da aslında içinde yaşadığımız zamanda çok karşılaşılabilen şeylerdir. Ancak oyunumuz o kadar masum değildir. Bu ilişkilerin birbirine girdiği ve kördüğüm olduğu bazı anlar yaşanmaktadır. Dostumuz ve ortağı bu durumu kurtarmak için çeşitli yalanlara başvurmaktadır ancak her gerçek öyküde olduğu gibi yalanlar muhakkak ortaya çıkmakta ve gerçekler anlaşılmaktadır. Değişik hikâyelerle, ilginç müşteri ilişkileri ile harmanlanmış olan oyunumuz heyecanlı,bol koşturmacalı ve merak uyandırıcı bir oyundur “Şimdi Olmaz Sevgilim” isimli oyunumuz provalarda bizlere çok keyifli anlar yaşattığı gibi izleyiciyi de eğlendirecektir.”dedi.

Oyunun kadrosunu Aytekin Aydoğan,İsmail Yurt,Hilal Tarhan, İbrahim Boyraz, Koray Karakoç, Serkan Berberoğlu, Fatma Şerefoğlu, Melisa Azra Akbal, Buket Özöktem, Ezel Özöktem, Cihat Can Özay, Hanife Esmer, Onur Doğanay, Özkan Çim, Hilal Pelin Ay, Büşra Akkoç, Meltem Aktaş’tır. Teknik kadroda Mikail Gözelce, Gamze Çolak, Gülsüm Çeper Yurt, Senad Kutay Sipahioğlu ve Fatma Uzun vardır. Sahne amirliğini de Erdi Uzun üstlenmiştir.Oyunun yönetmenliğini Aytekin Aydoğan,yardımcılığını da İsmail Yurt üstlenmiştir.

Oyun, Gültepe Kültür Merkezinde(eski cezaevi arkası) 17.11.2019 tarihinde saat 19:00’da başlayacaktır. Öncesinde Kayseri’nin genç ve sevilen grubu olan Retro The Band ekibinin solisti aynı zamanda tiyatro ekibinin de üyesi olan Özkan Çim’in konseri olacaktır. Biletlere Talas Simitçi Dünyasından ya da iletişim numaraları üzerinden ulaşabilirsiniz. İletişim Numaraları: 05069142888 05544572456 – 05051654615.İnstagram Kayserisahnetiyatrosu38,Facebook Kayseri Sahne Tiyatrosu,Youtube Kasthane  HAYRETTİN DOĞAN