YEREL
Giriş Tarihi : 27-06-2021 15:31   Güncelleme : 27-06-2021 15:31

SEMA KARAOĞLU, BERNA GÖZBAŞI'NI TEBRİK ETTİ

SEMA KARAOĞLU, BERNA GÖZBAŞI'NI TEBRİK ETTİ

 

KADINLAR OLARAK BİZLERİ GURURLANDIRDI

Kadın İşbirliğini Geliştirme Derneği Başkanı Dr. Sema Karaoğlu, Kayserispor'un genel kurulunda yeniden başkan seçilen Berna Gözbaşı'nı tebrik etti. Dr. Karaoğlu, "Kadınlarımız hayatın her alanında başarılar elde ediyorlar ve topluma yön veriyorlar. Berna Gözbaşı da Dünya'da tek kulüp başkanı. hem şehrimiz adına hem ülkemiz adına hem de kadınlarımız adına kendisi ile gurur duyuyoruz" dedi.

Kayserispor'un olağan genel kurulu gerçekleştirildi. Genel kurulda mevcut başkan Berna Gözbaşı yeniden başkan olarak seçildi. Kayseripor başkanı Berna Gözbaşı da Dünya'da tek kadın başkan olarak tarihe geçti.  Kayserispor'un genel kurulunda yeniden başkan olarak seçilen Berna Gözbaşı'nı  Kadın İşbirliği Geliştirme Derneği Başkanı Dr. Sema Karaoğlu tebrik etti.

Karaoğlu, "Kadın İşbirliğini Geliştirme Derneği olarak kadınların hayatın her alanında yer almasını ve topluma rol model olması için çalışmalar yürütüyoruz. Kadınlarımızın ekonomiye, sosyal hayata, kültür hayata yani hayatın her alanına katılmaları için çaba sürdürüyoruz. Kadın her alanda olması gerektiğini düşünüyoruz. Sayın Berna Gözbaşı da hayatın her alanında kadınlarımızı güçlü bir şekilde temsil ediyor. Berna Gözbaşı, yapılan genel kurulda yeniden başkan seçildi ve bu zorlu görevi bir kez daha üstlendi. Berna başkan bununla da kalmadı ve seçilmesi ile birlikte Dünya'nın da tek kadın kulüp başkanı olarak da tarihe geçti. Berna Gözbaşı'nın bu unvanı elde etmesi kadınlar olarak bizlerin gücüne güç katıyor, hedeflerimizin değişmesine öncülük ediyor ve kadınların hayatın her alanda başarılı olabileceğinin örnekliğini teşkil ediyor. Bu anlamda tekrardan Berna Gözbaşı'nın başkanlığını tebrik ediyorum ve KİGDER olarak kendisinden gurur duyduğumuzu belirtiyorum. Yolu açık olsun. Yanındayız ve başarılar diliyoruz" dedi.