Kayseri Şeker Sezonu Süper Küme Play-OffFinal Programı
03,03.2024 PAZAR ARGINCIK 1 NOLU STAD SAAT
YAHYALISPOR ESEN MAK ERCİYES 15:30
Kayseri Şeker Sezonu Süper Küme Play-OutProgramı
03,03.2024 PAZAR ARGINCIK 2 NOLU STADI SAAT
K.YOLSPOR İSMAİL OKUMUŞ SPOR 14:30
Kayseri Şeker Sezonu 1.Amatör Küme Play-Off Müsabaka Programı
03,03.2024 PAZAR ARGINCIK 1 NOLU STAD SAAT
GÜNEŞSPOR İNCESU 1925 13:00
Kayseri Şeker Sezonu 1.Amatör Küme Play-Out Müsabaka Programı
03,03.2024 PAZAR ARGINCIK 2 NOLU STADI SAAT
PALASSPOR BUĞDAYLISPOR 16:30
Osman Altun Sezonu U-18 Süper Amatör Lig 28.Hafta Müsabaka Programı
02,03.2024 CUMARTESİ ARGINCIK 1 NOLU SAAT
K.YOLSPOR ESEN MAK ERCİYES 13:00
TALASGÜCÜ BELEDİYE DEVELİSPOR 15:00
02,03.2024 CUMARTESİ SÜMER STADI SAAT
K.DEMİRSPOR K.ŞEKERSPOR 15:00
02,03.2024 CUMARTESİ ERKİLET 2 NOLU SAAT
ERKİLETSPOR KOCASİNAN ŞİMŞEK 15:00
YEŞİLSPOR BAY
2.Amatör Ligi 2.Hafta Müsabaka Programı
03,03.2024 PAZAR ARGINCIK 1 NOLU STAD SAAT
ALSANCAKSPOR SANAYİ ESNAFSPOR 11:00
03,03.2024 PAZAR VALİ MUAMMER STADI SAAT
ANAYURT FİNALSPOR KOCASİNAN GENÇLİK 11:00
AMBAR KIZILIRMAKSPOR DEVELİ ERCİYESSPOR 13:00
YAVRU ASLAN CIRGALANSPOR 15:00
03,03.2024 PAZAR ERKİLET 2 NOLU STAD SAAT
BAYRAKTARSPOR ÖMÜRSPOR 11:00
GÜNEŞLİ GENÇLİKSPOR Y.BEYAZIT ŞAFAK 13:00
YENİ MAH YENİ UFUKLAR AKKIŞLA GENÇLİK 15:00
03,03.2024 PAZAR SÜMER STADI SAAT
KUŞÇU MİTHATPAŞASPOR KAYSERİ DEMİRSPOR 11:00
SÜMERSPOR KAFKASSPOR 13:00
FEVZİ ÇAKMAKSPOR TALAS İDMANYURDU 15:00
03,03.2024 PAZAR FELAHİYE STADI SAAT
BÜYÜK TORAMANSPOR YENİ KIRANARDISPOR 13:00
03,03.2024 PAZAR PINARBAŞI STADI SAAT
PINARBAŞI BLD SPOR KAYSERİ İDMANYURDU13:00
03,03.2024 PAZAR YEŞİLHİSAR STADI SAAT
YEŞİLHİSAR BLD SPOR YERKÖYSPOR 13:00
KALESPOR BAY YEŞİLSPOR BAY
Fatih Türk Sezonu U-17Ligi 8.Hafta Müsabaka Programı
02,03.2024 CUMARTESİ ARGINCIK 1 NOLU SAAT
K.YOLSPOR BAYRAKTARSPOR 11:00
02,03.2024 CUMARTESİ ARGINCIK 2 NOLU SAAT
İLBEYSPOR KALESPOR 11:00
HACILAR ERCİYESSPOR ESEN MAK ERCİYES 13:00
ERCİYESGÜCÜ KOCASİNAN GENÇLİK 15:00
02,03.2024 CUMARTESİ SÜMER STADI SAAT
ALSANCAKSPOR KAFKASSPOR 11:00
02,03.2024 CUMARTESİ ERKİLET 2 NOLU SAAT
K.ATLETİKSPOR ERKİLETSPOR 11:00
KILIÇASLAN YILDIZSPOR K.İDMANYURDU 13:00
CUMA ULUÇAYSPOR BAY SUNGUR FK BAY
U-15 Ligi 1.Hafta Müsabaka Programı
24,02.2024 CUMARTESİ VALİ MUAMMER SAAT
HACILAR ERCİYESSPOR ANADOLU YILDIZLARI 10:00
BELSİNSPOR CUMA ULUÇAYSPOR 11:30
AMARATSPOR YENİ KIRANARDISPOR 13:00
İLBEYSPOR GÜNEŞSPOR 14:30
02,03.2024 CUMARTESİ ERKİLET 1 NOLU SAAT
GAZİOSMANPAŞASPOR K.İDMANYURDU 10:00
BAŞAKPINARSPOR ÜNSAL MK D.GENÇLİK 11:30
ARGINCIKSPOR K.İDMANGÜCÜ 13:00
BAYRAKTARSPOR SUNGUR FK 14:30
02,03.2024 CUMARTESİ SERKENT STADI SAAT
K.ŞEKERSPOR K.DEMİRSPOR 10:00
DEVELİSPOR TURANSPOR 11:30
DEVELİ ERCİYESSPOR K.ATLETİKSPOR 13:00
ALSANCAKSPOR SARIZ ANADOLUSPOR 14:30
03,03.2024 PAZAR SERKENT STADI SAAT
TALASGÜCÜ KILIÇASLAN YILDIZ 10:00
K.YOLSPOR KALESPOR 11:30
ANADOLUGÜCÜ ERCİYESGÜCÜ 13:00
TOMARZA BLD SPOR MAZAKASPOR 14:30
ANAYURT FİNALSPOR BAY
GÜLTEPESPOR BAY
KOCASİNAN ŞİMŞEKSPOR BAY
ERKİLETSPOR BAY