SPOR
Giriş Tarihi : 31-10-2019 18:31

ŞAMPİYON SPORCULARDAN VALİ GÜNAYDIN’A ZİYARET

ŞAMPİYON SPORCULARDAN VALİ GÜNAYDIN’A ZİYARET

Valimiz Şehmus Günaydın, Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu tarafından düzenlenen Futbol Bölge ve Türkiye Şampiyonasında birinci olan Kayseri Aile ve Sosyal Politikalar Gençlik ve Spor Kulübü sporcularını kabul etti.

Vali Günaydın, Özel Sporcular Spor Federasyonu tarafından 12-19 Ekim 2019 tarihleri arasında Samsun’da düzenlenen Futbol Bölge ve Türkiye Şampiyonasında birinci olan engelli sporcularımızı makamında kabul ederek,tebrik etti.

75. Yıl İstikbal Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğünde eğitim gören engelli sporcularımızın ilimizi başarılı bir şekilde temsil ettiğini kaydeden Vali Günaydın, “ Şampiyonadan birincilik ile dönen sporcularımızı başarılarından dolayı tebrik ediyorum. Kendilerine emek veren yöneticilerine, antrenörlerine teşekkür ediyorum.” dedi

İzmir Efe Zihinsel Bedensel İşitme Engelliler Spor Kulübü ile final müsabakası oynayıp, normal süresi 0-0 tamamlanan müsabakayı penaltı atışları neticesinde 3-1 kazanan engelli sporcularımız, birincilik kupasını aldılar. (Spor Servisi)