SİYASET
Giriş Tarihi : 22-11-2019 11:00

ŞAHİN,  MİLLETVEKİLİ KARAYEL’İ TBMM’DE ZİYARET ETTİ

ŞAHİN,  MİLLETVEKİLİ KARAYEL’İ TBMM’DE ZİYARET ETTİ


Tomarza Belediye Başkanı Davut Şahin, TBMM’ni ziyaret ederek Ak Parti Kayseri Milletvekili İsmail Emrah Karayel’e Tomarza ilçesine yapılacak projeler hakkında bilgi vererek kendisinden destek istedi.
Tomarza Belediye Başkanı Davut Şahin, Tomarza Belediye Meclis Üyesi Cemil Bayram Bey ve Tomarza Belediyesi Fen işleri Müdürü Ali Yılmaz birlikte TBMM’ni ziyaret ederek Ak Parti Kayseri Milletvekili İsmail Emrah Karayel ile bir araya geldiler.
Başkan Şahin, Tomarza ilçesine yapılacak projeler hakkında Ak Parti Kayseri Milletvekili İsmail Emrah Karayel’i bilgilendirerek bu projelerin hayata geçmesi için destek taleplerinde bulundu.
Ak Parti Kayseri Milletvekili İsmail Emrah Karayel ise bu nazik ziyaretten dolayı Başkan Şahin’e ve beraberindeki heyete teşekkür ederek Tomarza için yapılması gereken her ne varsa yapılacağını ve bizzatta takipçisi olacağı sözünü verdi.
Tomarza Belediye Başkanı Davut Şahin ise misafirperverliğinden ve desteklerinden dolayı Ak Parti Kayseri Milletvekili İsmail Emrah Karayel’e teşekkür etti. MURAT GÜRBÜZLER