YEREL
Giriş Tarihi : 18-08-2021 10:19   Güncelleme : 18-08-2021 10:19

SAĞLIK ALANINDA BİR HAYIRSEVER PROTOKOLÜ DAHA

SAĞLIK ALANINDA BİR HAYIRSEVER PROTOKOLÜ DAHA

Valimiz Şehmus Günaydın, Kocasinan ilçesi Erkilet Osmangazi Mahallesine yapılacak olan Aile Sağlığı Merkezi hizmet binasının yapımını üstelenen hayırseverimiz Celal Küçükşahin ile protokol imzaladı.

Valilik Toplantı Salonunda düzenlenen protokol imza törenine, Vali Günaydın, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, İl Sağlık Müdürü Ali Ramazan Benli ile hayırseverimiz Celal Küçükşahin katıldı.

Vali Günaydın törende yaptığı konuşmada, hayırseverlerimizin kamu hizmetlerinin sağlıklı bir şekilde yürütülmesi için destek ve katkı verdiklerini ifade ederek, “Bugüne kadar birçok alanda önemli hayırlara imza atan hayırseverlerimize teşekkür ediyoruz. Kayserimizin ihtiyaç duyduğu alanlarda kamu hizmetlerini daha iyi yürütebilmek için bu çalışmaları kurumlarımızla, belediyelerimizle devam ettiriyoruz. Gerek büyükşehir belediyemiz gerek ilçe belediyelerimiz, kamu kurumlarımız ihtiyaç duyulan bölgelerde eğitimden sağlığa birçok alanda hayırseverlerimizin yapmış olduğu tesislerle vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılıyorlar.” dedi.

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar da “Kocasinan’ımız da ki bütün mahallelerimizin her bir noktasındaki aile sağlığı merkezlerinin gerek planlanması gerek hayırsever anlaşmaları gerekse şu anda yürütülmekte olan plan süreçleriyle ilgili çalışmaları tamamlamış vaziyetteyiz.” diye konuştu.

Hayırseverimiz Celal Küçükşahin ise yaptığımız hizmetlerin vatandaşımıza ve devletimize hayırlı olmasını temenni ederek, bu tesisin yapılmasında emeği geçen herkese teşekkür etti.

Konuşmaların ardından, Kocasinan İlçesi Erkilet Osmangazi Mahallesine yapılacak olan “Celal-Aysel Küçükşahin Aile Sağlığı Merkezi”nin yapımına ilişkin protokolü Vali Günaydın, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, İl Sağlık Müdürü Ali Ramazan Benli, Hayırseverimiz Celal Küçükşahin birlikte imzaladı.