YEREL
Giriş Tarihi : 21-09-2020 15:27   Güncelleme : 21-09-2020 15:27

SAADET SARIZ’DA KONGRE HEYECANI!

SAADET SARIZ’DA KONGRE HEYECANI!

Başkanlığa Sami KARABÖRKLÜ seçildi.

Saadet Partisi Sarız İlçe 3. Olağan kongresi Saadet partisi Kayseri İl Başkanı Avukat Baki Coşkun ve birçok partilinin katılımıyla Saadet partisi İlçe binasında yapıldı. Kongrede bir konuşma yapan İl Başkanı Avukat Baki Coşkun “Türkiye’deki bütün il ve ilçelerde teşkilatı bulunan tek siyasi parti Saadet Partisidir. Bugün Sarız’da da başkanımızı seçip var gücümüzle çalışmalara başlayacağız inşallah.

SARIZ, ŞEHİR MERKEZİNE UZAK AMA SAADET PARTİLİLERİN GÖNLÜNE EN YAKIN İLÇELERİMİZDEN BİRİDİR

Saadet Partisi İl Başkanı Avukat Baki Coşkun “Sarız Şehir merkezine en uzak ilçelerimizden biri olsa bile Saadet Partisi olarak bizlerin gönlüne en yakın olan ilçelerimizden biridir. İnanıyorum ki seçilen İlçe Başkanımız Sami Karabörklü ve yönetim kurulu üyelerimiz, el ele verecek ve yapılacak ilk seçimde Sarız’da çok büyük başarılar elde edeceklerdir diye sözlerini tamamladı.

Tek listenin bulunduğu kongrede başkanlığa SAMİ KARABÖRKLÜ seçilirken, yönetim kurulu üyeliklerine ise; HİCRET AYDINÖZÜ, KAZIM YEŞİLYURT, METİN ARIK, MURAT ARIK, ORHAN KAYA, İBRAHİM KOCAKAYA, RECEP ÇEVİK ve FADİME KARABÖRKLÜ seçildi.