MAGAZİN
Giriş Tarihi : 07-02-2020 16:41   Güncelleme : 07-02-2020 16:47

RED BULL HOMERUN’LA UNUTULMAZ BİR HAFTA SONU BEKLİYOR

RED BULL HOMERUN’LA UNUTULMAZ BİR HAFTA SONU BEKLİYOR

Türkiye’nin en büyük kış sporu etkinliği Red Bull Homerun Kayseri’ye festival gibi bir hafta sonu yaşatacak. Cumartesi  günü saat 15.30'da binlerce ekstrem spor ve adrenalin tutkunu Türkiye’nin ilk uluslararası tanınırlık belgesi alan kayak merkezi olan Erciyes’te yarışacak. Kayseri Büyükşehir Belediyesi ve Erciyes AŞ işbirliği ile Audi’nin sponsorluğunu üstlendiği Türkiye’de ilk kez gerçekleştirilecek ücretsiz etkinlikte eşsiz bir deneyim yaşamak isteyenler için kayıtlar redbull.com.tr/homerun adresinden devam ediyor.

Türkiye’nin en büyük kış sporu etkinliği Red Bull Homerun, Cumartesi  günü Kayseri’yi ele geçirecek. Kayseri Büyükşehir Belediyesi ve Erciyes AŞ iş birliği ile Audi’nin sponsorluğunda gerçekleştirilecek etkinlikte binlerce ekstrem spor ve adrenalin tutkunu, Erciyes’te bir araya gelecek. Zümrüt 2 Zirvesi’nden başlayacak yarışa ücretsiz olarak katılınabiliyor. Kayıt olmak ve etkinlik hakkında daha fazla bilgi almak isteyenlerredbull.com.tr/homerun adresini ziyaret edebilir.

Yarışmacıların önce 200 metre koşarak ekipmanlarına ulaşacağı, ardından en hızlı şekilde bitiş çizgisine varmaya çalışacağı Red Bull Homerun kayak ve snowboard olmak üzere 2 kategoriden oluşuyor. Farklı ve unutulmaz bir kış sporu deneyimi yaşamak isteyenlerin katılacağı Red Bull Homerun’da her kategorinin kadın ve erkek birincilerinin yanı sıra en yaratıcı kostümü giyen yarışmacılara da sürpriz ödüller verilecek. (Kurum Haber)