YEREL
Giriş Tarihi : 30-04-2021 13:41   Güncelleme : 30-04-2021 13:41

PALANCIOĞLU; “ÖZVERİLİ ÇALIŞMALARINDAN DOLAYI MESAİ ARKADAŞLARIMA TEŞEKKÜR EDİYORUM”

PALANCIOĞLU;  “ÖZVERİLİ ÇALIŞMALARINDAN DOLAYI MESAİ ARKADAŞLARIMA TEŞEKKÜR EDİYORUM”

 

Melikgazi Belediye Başkan Dr. Mustafa Palancıoğlu, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Toplumsal barış ve birlik ile beraberlik çağrısında bulunan Başkan Dr. Mustafa Palancıoğlu, “Sevgi, saygı ve bir olmaya daha çok ihtiyaç duyduğumuz bu dönemde, 1 Mayıs’ın anlamına yakışır bir şekilde dostluk ve dayanışma havasında, huzur içerisinde geçeceğine olan inancımızla, başta işçi, memur ve emekçiler olmak üzere tüm çalışanlarımızın 1 Mayıs İşçi Bayramı’nı kutluyorum.” dedi.

1 Mayısların bütün dünyada ve ülkemizde toplumsal barışı ve sağduyuyu güçlendiren bir bayram olarak yer almasını dileyen Başkan Dr. Palancıoğlu, konu ile ilgili şu açıklamalarda bulundu:

Türkiye’nin daha kalkınmış, daha üretken hale gelmesinde emekçilerin alın teri ve emeği bulunmaktadır. Ülkemizin en değerli sermayesi emektir. Bu 1 Mayıs Emek ve Dayanışma gününde, emekleri ve alın teriyle ülkemizin büyümesi ve kalkınmasında önemli rol oynayan işçi ve emekçi kardeşlerimizi tebrik ediyorum. Yatırım ve hizmetlerin başarısındaki en önemli mimarlar, çalışmayı yapan arkadaşlarımız, işçi kardeşlerimizdir. Asfalttan temizliğe, cenaze işlerinden, dezenfekte işlemine kadar gerçekten çok yoğun bir mesai harcayarak Melikgazi’mize hizmet ediyorlar. Ben Melikgazi’de çalışan tüm mesai arkadaşlarımızın şahsında ülkemizdeki tüm işçi kardeşlerimizin gününü kutluyor, tebrik ediyorum.” dedi.