YEREL
Giriş Tarihi : 10-08-2021 10:57   Güncelleme : 10-08-2021 19:13

ÖZSOY VE BİLGİN AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ

ÖZSOY VE BİLGİN AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ

AK Parti’nin üç dönem  milletvekili aday adaylarından Mali Müşavirler Odasında'da 3 dönem başkanlık yapan Suat Özsoy’un oğlu Fatih ile Hasan Bilgin’in kızı Gamze düzenlenen muhteşem bir düğün töreniyle dünya evine girdi.

Flamingo Deluxe ziyafet ve balo salonunda düzenlenen düğün töreni davetlilere verilen kokteyl ile başladı. Siyaset ve iş dünyasını bir araya getiren düğün töreninde çiftin nikâhını Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç kıyarken, nikâh şahitliğini MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karayaka ile MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy yaptı.

Görkemli merasime MHP Genel Başkan yardımcısı Mevlüt Karakaya, MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, Büyükşehir belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, MHP İl Başkanı Serkan Tok, Ak Parti Kocasinan İlçe Başkanı Hüseyin Okandan, KTO Başkanı Ömer Gülsoy, OSB Başkanı Tahir Nursaçan, Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatifi Başkanı Mustafa Alan, İl Milli Eğitim Müdürü Bilal Yılmaz Çandıroğlu, İşadamı Yunus Karaca, Ahmet Güneş ile kalabalık bir davetli topluluğu katıldı.  Evlilik cüzdanını eline alan ve gelin Gamze’ye veren MHP Genel Başkan Yardımcısı Müvlüt Karakaya’da, çifte küçük bir nasihatte bulundu. Havai fişeklerin renk kattığı düğünde gelin Gamze ile damat Fatih’in zeybek oyunu ise büyük alkış aldı.

Davetliler Özsoy ve Bilgin ailesini tebrik ederek mutluluklar diledi. Haber Merkezi