MAGAZİN
Giriş Tarihi : 17-06-2020 13:50   Güncelleme : 17-06-2020 13:56

ÖZHASEKİ’DEN, ENERJİ VE TABİİ KAYNAKLAR BAKANI DÖNMEZ'E ZİYARET

ÖZHASEKİ’DEN, ENERJİ VE TABİİ KAYNAKLAR BAKANI DÖNMEZ'E ZİYARET

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez'i ziyaret etti. Bakanlık ile yerel yönetimlerin birlikte yapabileceği projelerle ilgili fikir alışverişinde bulunuldu.

Toplantıda Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ile yerel yönetimlerin ortaklaşa yapabilecekleri projeler masaya yatırıldı. AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, milli enerji konusunda yerel yönetimlerin daha da desteklenmesi yönünde destek istedi.

Özhaseki “Şehrimiz İçin Üstümüze Ne Düşüyorsa Elimizden Gelenin Daha Fazlasını Yapacağız”

Aynı zamanda Kayseri Milletvekili olan Mehmet Özhaseki, memleketi Kayseri ile ilgili belediyelerin taleplerini de Bakan Dönmez’e iletti. Geçtiğimiz günlerde Kayseri’de yaptığı açıklamada belediyelerin projelerini Ankara’da bizzat takip ettiğini ifade eden Özhaseki, “Kayseri benim şehrim. Belediye başkanlarımızın özverili çalışmalarıyla Kayserimiz her geçen gün daha da gelişiyor, güzelleşiyor. Bizim de şehrimiz için Ankara’da üstümüze ne düşüyorsa elimizden gelenin daha fazlasını yapacağız.” dedi. Bakan Dönmez ise Kayseri’yi sevdiğini ve Kayseri için ne gerekiyorsa Bakanlık olarak yapabileceklerini belirtti. (Kurum Haber)