YEREL
Giriş Tarihi : 30-09-2020 12:58   Güncelleme : 30-09-2020 12:58

ÖZER'DEN BASIN AÇIKLAMASI

ÖZER'DEN BASIN AÇIKLAMASI

Haziran ayında olan duruşmayı sanki yeni olmuş gibi gösteren , Kutsal değerlerimizi istismar etmeyi, temiz duyguları kirletmeyi kendisine ilke edinmiş AKP zihniyeti ve AKP’nin havuz medyası şahsımı ve partimi hedef alan kirli bir algı operasyonu yürütmektedir. Ne partimin ne de şahsımın ne dün ne bugün ne de yarın şehit yakınlarımız ve gazilerimizle hiçbir sorunu  olmamıştır, olmayacaktır. Şehitlerimiz bizim onurumuz, gazilerimiz bizim baş tacımızdır. 

Söz konusu olay ŞEHİT BABASI olmanın gururunu ve vakarını AKP YÖNETİCİSİ olmanın şımarıklığına değişen bir şahsın yerel seçimler öncesinde Bünyan Belediye Başkan Adayımız Sayın Mustafa NAVRUZ'A yönelik sözlü ve fiziki saldırısından kaynaklanmaktadır. Bu saldırısı karşısında ne Belediye Başkan Adayımız Sayın  Mustafa NAVRUZ, ne Bünyan İlçe Başkanımız Sayın Okan MARZIOĞLU ne de alanda bulunan Parti Yöneticilerimiz söz konusu şahsa hiçbir şekilde karşılık vermeyerek, amaçladığı provokasyonu gerçekleştirmesine fırsat tanımamıştır. 
Eğer bu baba kızının kanının hesabını sorma noktasında gerçekten samimi ise bunun adresi Cumhuriyet Halk Partisi ve Cumhuriyet Halk Partisi’nin yurtsever insanları değil, kızını şehit eden bombayı atan uçağın pilotu gibi onlarca FETÖ mensubunu Türk Silahlı Kuvvetleri başta olmak üzere devletin en kritik noktalarına yerleştiren; 15 Temmuz hain darbe girişimi taşlarını FETÖ ile birlikte döşeyen, 15 Temmuz Şehit ve Gazileri için toplanan parayı dahi hiç eden, mensubu bulunduğu partisinin yöneticileridir. Tekrar altını çiziyorum ŞEHİT BABASI olmanın gururu ve vakarını AKP Yöneticiliğine tercih eden söz konusu şahıs  Belediye Başkan adayımıza yönelik fiziki ve sözlü saldırısı nedeniyle, hakim karşısına çıkmıştır. Kimse ŞEHİT BABASI olduğu için yargılanmıyor. Hiç kimsenin suç işleme özgürlüğü yoktur, olamaz.
  Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı ve yöneticileri olarak kimsenin, GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’ÜN kurduğu Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Cumhuriyet Halk Partisi’ne hakaret etmesine asla izin vermeyiz. 

Ve hiç kimse unutmasın ki bu vatan için canını ortaya koyan tüm şehitlerimiz ve gazilerimiz bizim ortak değerlerimizdir. Onlara ve emanetlerine sahip çıkmak bu ülkenin her bir yurttaşının boyun borcudur. Ama hiç kimsenin de bu kutsal değerleri kullanarak başka insanlara zarar vermesine izin vermeyeceğiz. Bu ülke için canını veren kanını döken tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize sağlıklı uzun ömürler diliyor, kamuoyunu saygı ile selamlıyoruz.