EĞİTİM
Giriş Tarihi : 07-09-2021 11:02   Güncelleme : 07-09-2021 11:02

ÖZEL FEN BİLİM KOLEJİNDE İLK ZİL İLE ÖĞRENCİLER OKULLARINA KAVUŞTU

ÖZEL FEN BİLİM KOLEJİNDE İLK ZİL İLE ÖĞRENCİLER OKULLARINA KAVUŞTU

Özel Fen Bilim Kolejinde düzenlenen açılış töreni ile 2021-2022 eğitim-öğretim yılına başlayan öğrencilerin sevinci görülmeye değerdi. Pandemi tedbirleri nedeniyle veli kabul edilmeyen açılış törenine, öğretmenler ve öğrenciler katıldı. Açılış töreninde 1,5 yıl tam zamanlı öğretim göremeyen ve öğrencilerinden ayrı kalan öğretmenlerin mutluluğu tebessümlere ve ışıldayan gözlerine yansımıştı. Öğrencilerimiz büyük bir coşku ve okullarına kavuşmanın sevinci içindeydi.

Özel Fen Bilim Koleji İlkokul Müdürü DURAN CAN açılış töreninde konuşma yaptı. Kurucu yönetici, öğretmen ve öğrencilere hitaben yaptığı konuşmasında ” Pandemi sürecinde oluşan akademik eksikliklerin farkındayız ve çok kısa bir zaman dilimi içerisinde eksiklerin hızlı bir şekilde tamamlanacağına inancım tamdır. Öğrencilerimiz okullarımızda bugünü yorumlayarak geleceğin fırsatlarını ve ötesini yakalayacaktır. Özel Fen Bilim Koleji İlkokul Müdürü olarak çok değerli yönetici ve öğretmenlerle birlikte çalıştığım için kendimi şanslı sayıyorum. Bu sene bölgemizde öncü çalışmalar gerçekleştirerek, öğrencilerimize çok önemli katkılar sunacağız. Değerli Velilerimize bize duydukları güven için teşekkür ediyorum. Velilerimiz her koşulda pandemi süreci de dahil yanımızda olmuş ve desteklerini esirgememişlerdir. Hepsine ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum. Bize emanet ettikleri bu yavrularımızı geleceğe en iyi şekilde hazırlamak için tüm gayreti sarf ediyor ve sarf edeceğiz de.
2021-2022 Öğretim yılının sağlıklı ve başarılı geçmesini temenni ediyorum. Yeni dönemimizin hayırlı olmasını diliyorum. ” dedi.

Ardından Özel Fen Bilim Koleji öğrencilerinin hazırlamış olduğu gösteriler izlendi.Ve Özel Fen Bilim Kolejinde ilk ders zilli çaldı.Öğrenciler sınıflarına ve okullarına kavuşmanın neşesini yaşadı.