YEREL
Giriş Tarihi : 27-07-2021 15:10   Güncelleme : 27-07-2021 15:11

OSB BAŞKANI NURSAÇAN, GAZETECİLER CEMİYETİ’Nİ ZİYARET ETTİ

GAZETECİLERE TEŞEKKÜR VE TEBRİK

OSB BAŞKANI NURSAÇAN, GAZETECİLER CEMİYETİ’Nİ ZİYARET ETTİ

 

Kayseri Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Nursaçan, Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Metin Kösedağ’ı ziyaret ederek gazetecilerin 24 Temmuz Basın Bayramı ve Kurban Bayramı’nı kutladı. Başkan Nursaçan, ziyaretinde aşı çağrısında da bulundu ve pandemi sürecinde fedakârca çalışan gazetecileri tebrik etti.

Kayseri Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret eden Kayseri OSB Başkanı Tahir Nursaçan, Cemiyet Başkanı Metin Kösedağ ve yönetim kurulu üyeleriyle bir süre görüştü. Ziyarette, gazetecilerin 24 Temmuz Basın Bayramı ile geçmiş Kurban Bayramı’nı tebrik eden Başkan Nursaçan, rahatsızlığı nedeniyle hastanede bulunan Gazeteci Süleyman Keskin için de geçmiş olsun dileklerini iletti. Gazetecilerin pandemi sürecinde fedakarca çalıştıklarının altını çizen Başkan Tahir Nursaçan, tüm basın mensuplarını bu süreçteki çalışmaları nedeniyle teşekkür etti.

Konuşmasında aşı çalışmalarına da değinen Kayseri OSB Başkanı Nursaçan, herkesin vatandaş olma bilinciyle aşı yaptırması gerektiğini belirtti ve bu konuda daha fazla duyarlılık gösterilmesini istedi.

Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Metin Kösedağ da OSB Başkanı Nursaçan’a basına pozitif yaklaşımı nedeniyle teşekkür etti ve bu yaklaşımın gazetecilere moral verdiğini ifade ederek Kayseri Gazeteciler Cemiyeti’nde ağırlamaktan duydukları memnuniyeti dile getirdi.