SPOR
Giriş Tarihi : 04-08-2020 15:46   Güncelleme : 04-08-2020 15:46

ÖNAL’DAN DELEGE LİSTESİ ELEŞTİRİSİ

ÖNAL’DAN DELEGE LİSTESİ ELEŞTİRİSİ

Kayseri ASKF Başkan adayı Mutlu önal. yazılı bir açıklama yaparak ASKF Seçimleri-Delege listeleri hakkında şu değerlendirmede bulundu:
08/08/2020 tarihinde yapılması planlanan ASKF seçimli olağan genel kurulun delege listelerini bütün kulüplerimizin 20/07/2020 tarihinde ASKF sekretaryasına teslim edilmesine rağmen 04/08/2020 tarihinde kesinleşmiş delege listesini hem yazılı hem sözlü talep etmemize karşın halen olumlu bir cevap alamadığımız gibi uygun olmayan üsluplarla karşı karşıya kalmaktayız.
Asıl amacının amatör sporlara hizmet etmek olan kurumu keyfi davranışlarıyla yönetmek ve aday olmamıza rağmen delege listelerinin verilmemesi tek amacı amatöre hizmet etmek olan beni, yönetimimi ve bütün amatör kulüplerimizi derinden yaralamıştır.
Bu tarihe kadar hem kulüplere hem de amatör camiaya hazırlanma takvimi ve seçim tarihi ile ilgili bir açıklama yapılmaması da manidardır.
Kayseri deki büyüklerimizin sürekli birlik, beraberlik içerisinde olmamızı ve demokratik ve adaletli bir seçim olması için gayret gösterirken bize yapılan bu haksızlığı bütün Kayseri spor kamuoyunun vicdanına bırakıyoruz. Saygılarımla. (Spor Servisi)