YEREL
Giriş Tarihi : 21-01-2021 09:55   Güncelleme : 21-01-2021 09:55

NNYÜ ONLINE LİSE KIŞ OKULU AÇACAK

NNYÜ ONLINE LİSE KIŞ OKULU AÇACAK

 

 

Nuh Naci Yazgan Üniversitesi (NNYÜ) lise 4. sınıf öğrencilerine üniversite deneyimi kazandırmak, kariyer planlarına yönelik farklı disiplinlerden ders içerikleri ile başlangıç seviyesinde bilgi edinmelerini sağlamak amacıyla Online Lise Kış Okulu açacak.

 

“Bu Kış Bizimle Üniversiteli Olmaya Var Mısın? sloganıyla 01 Şubat 2021 tarihinde başlayacak ve 12 Şubat 2021 tarihinde sona erecek olan NNYÜ Online Lise Kış Okuluna katılmak isteyen lise 4. sınıf öğrencilerinin www.nny.edu.tr veya https://lisekisokulu.nny.edu.tr adresinden kayıt işlemlerini gerçekleştirmeleri ve ders seçimi yapması gerekiyor. NNYÜ’de 13 ayrı bölümde görevli akademisyenler ile lise 4. sınıf öğrencilerini buluşturacak Online Lise Kış Okulunda sınav kaygısı, stres ve stres yönetimi, kariyer planlama ve geleceğin meslekleri, beyin bilgisayar arayüzü sistemleri, dijital diş hekimliği, 10 soruda yapay zeka-geleceğin teknolojisi, big data, mutluluk ekonomisi gibi konu başlıklarında tasarlanan 31 farklı ders yer alıyor.

 

Üniversitenin web adresinde ayrıntılı bilgilerin yer aldığı NNYÜ Online Lise Kış Okulunda derslere katılan lise 4. sınıf öğrencilerine katılım belgesi de verilecek.