EĞİTİM
Giriş Tarihi : 06-01-2022 11:14   Güncelleme : 06-01-2022 11:14

NNYÜ İŞLETME BÖLÜMÜ ÖĞRENCİLERİNDEN TEKNİK GEZİ

NNYÜ İŞLETME BÖLÜMÜ ÖĞRENCİLERİNDEN TEKNİK GEZİ

 

Nuh Naci Yazgan Üniversitesi (NNYÜ) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü öğrencileri Kayseri Model Fabrikası’na teknik gezi düzenledi.

 

NNYÜ İşletme ve Girişimcilik Kulübü tarafından “İşletme Günleri Etkinlikleri” kapsamında 2021 yılı 2. dönem 2209-A TÜBİTAK Öğrenci Araştırma Projesi'nde yer alan öğrencilerin katılımıyla Kayseri Model Fabrikası’na düzenlenen teknik gezi, NNYÜ İşletme Bölümü Başkanı Prof. Dr. Onur Gözbaşı ve bölüm araştırma görevlilerinin eşliğinde gerçekleştirildi. Kayseri Model Fabrikası’nın tanıtılması ve süreçler hakkında genel bilgilerin paylaşıldığı teknik gezide Fabrika Genel Müdürü Salih Yalçın, yalın üretim teknikleri, dijitalleşme, nesnelerin interneti, üretimde etkinlik ve verimlilik gibi konularda NNYÜ öğrencilerine bir sunum yaparak sorularını cevaplandırdı.

 

Prof. Dr. Onur Gözbaşı, fabrika gezisiyle tamamlanan program sonunda bilgi paylaşımından dolayı Genel Müdür Salih Yalçın’a teşekkür ederek, teknik gezinin öğrenciler açısından faydalı geçtiğini söyledi.