SİYASET
Giriş Tarihi : 14-09-2020 19:31   Güncelleme : 14-09-2020 19:31

NARİN: 28 ŞUBATIN ÜLKEYE VERDİĞİ ZARARLAR TELAFİ EDİLEMEMİŞTİR

NARİN: 28 ŞUBATIN ÜLKEYE VERDİĞİ ZARARLAR TELAFİ EDİLEMEMİŞTİR

Yeniden Refah Partisi il başkanı Önder Narin yazılı bir açıklama yaparak şu ifadelere yer verdi:

Öncelikle aziz Türk milletini ve saygıdeğer vatandaşlarımızı saygı ve sevgi ile selamlıyorum. Bilindiği üzere Yeniden Refah Partisi olarak, Dr. Fatih Erbakan liderliğinde kurulduğumuz günden bugüne kadar devlet, millet ve vatanımızın menfaatleri doğrultusunda hangi safta ve nerede durmak gerekiyorsa bizim siyaset anlayışımız gereği yanında yer almayı tercih ettik.

Buna tüm Türk vatandaşlarımızda yakından şahitlik etmişlerdir. Genel başkanımız Dr. Fatih Erbakan Bey’in ülke menfaatleri için sunduğu çözüm önerileri ortadadır ve boş vaatler dışında gerçekçi ve reel çözümleri sunmaktadır. Bu doğrultuda aynen 28 şubat sürecinde Prof. Dr. Necmettin Erbakan hocamıza yapılan operasyonlar halen akıllardadır. 28 Şubatın bu ülkeye verdiği zararlar halen telafi edilememiştir.

Şu anda da liderimiz Dr. Fatih Erbakana yapılan saldırılarda aynı 28 Şubatçı zihniyetin bir devamı niteliğindedir. 100 yıl sürecek dedikleri 28 şubatı Erbakanları unutarak söylemişlerdir. Bu ülke de Erbakanlar  bitmez, bitmeyecektir. Son günlerde yine bir Erbakan bu milletin derdiyle dertlenip doğruları söyleyince gazeteci ve aydın olarak kendini gören ve bu ülkenin sahiplerinin kendileri olduğunu düşünen ve karşı görüşe  hiç tahammülü ve saygısı olmayan Yılmaz Özdil ve bunun gibi gazeteci geçinen aydın görünen karanlık zihniyet odakları her zamanki gibi kafasını kuma gömen köstebeklerin yuvalarına suyu dökünce rahatsız olup kaçtıkları gibi sırasıyla saldırılarına başlamışlardır.

 Bizler milli görüş erleri olarak Yılmaz Özdil gibi kaleminin nereden beslendiği belli olmayan yazar müsveddesinin genel başkanımız Dr. Fatih Erbakan’a ve bizlere sarf ettiği, ‘kafaları basmıyor’ dediği İstanbul Sözleşmesi sadece bir bahanedir. Aslında onlarda farkındalar ki bu mesele sadece bizim değil örfünü adetini dinini seven tüm vatan evlatlarının meselesidir. Biz Yediden Refah Partisi olarak gençlerimizin yok olmasına, kadınlarımızın saygınlığının yitirilmesine ve babalık onurunun ayaklar altına alınmasına izin vermeyeceğiz. Bizler kesinlikle taciz, tecavüz ve kadına şiddeti savunmadığımız gibi aksine tam tersini savunucusu ve teminatıyız. İşte sizin kafanızın basmadığı yerde burasıdır. Bu ülke size bırakılmayacak kadar kutsaldır.