YEREL
Giriş Tarihi : 23-05-2022 17:00

MUSA ÇEVRİM REFAH TA

MUSA ÇEVRİM REFAH TA

22.05.2022 tarihi itibariyle basına yansıdığı şekilde farklı bir siyasi partide daha önce hizmet etmiş olan Musa Çevrim Yeniden Refah Partisi Kayseri İl teşkilatına katılmıştır. Rozeti İl BaşkanımızSn Önder Narin tarafından Kayseri İl Sorumlumuz Ali Karaduman ile birlikte kendisine takılmıştır.

Ülkemize ve şehrimize sevdasını bildiğimiz , Türk gençliğinin geleceği için kafa yoran ter akıtan Sn Çevrim artık Milli Görüşün bir dava ferdidir. Kendisine İl Başkan Yardımcılığı görevi tevdi edilmiştir. Hayırlı hizmetler yapmayı Allah nasip etsin.

Yeniden Refah Partisi Kayseri İl Başkanlığı olarak farklı siyasi isimlerle ve teşkilat mensupları ile görüşmelerimiz yoğun bir şekilde sürmekte olup ilerleyen zamanlarda kamuoyunun yakından tanıdığı isimlerle teşkilâtımızı güçlendirmeye devam edeceğiz.  Bu ülkenin geleceği için Milli Görüş çizgisinde hizmet etmek isteyen herkese kapımız sonuna kadar açıktır. Genel Başkanımız Dr Fatih Erbakan ın önderliğine tek derdimiz ülkemizin ve tüm insanlığın Refahıdır. Ahiret temelli siyasi anlayışımız makam ve mevki hevesinden uzak dava bilincidir. Bu bilinçli yolumuza emin adımlarla devam edeceğiz.

Yeniden Refah Partisi Kayseri İl Başkanlığı

AdminAdmin