SİYASET
Giriş Tarihi : 28-01-2020 11:24   Güncelleme : 28-01-2020 11:37

MUHTARLARI, STK TEMSİLCİLERİNİ VE VATANDAŞLARI AĞIRLADI

MUHTARLARI, STK TEMSİLCİLERİNİ VE VATANDAŞLARI AĞIRLADI

AK Parti İl Başkanı Şaban Çopurolu, il başkanlığında çok sayıda misafir ağırlardı. Muhtarları da ağırlayan Başkan Şaban Çopuroğlu, ziyaretten dolayı teşekkür ederek, “Muhtarlarımız mahallelerde yapılan hizmetlerde önemli görevler üstleniyorlar” dedi.

AK parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, gün boyu il başkanlığında ziyaretleri kabul etti. Sivil toplum kuruluşlarının yanı sıra mahalle muhtarları ve ilçeden gelen vatandaşları ağırladı.

Ziyaretlerle ilgili bilgi veren Başkan Çopuroğlu, “İl Başkanlığımızda misafir ettiğimiz Sarızlı hemşehrimiz Hüseyin Akpınar ve beraberindeki misafirlerimize nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Barsama Muhtarımız Ali Türk, Kızık Muhtarımız Mustafa Özdil, Gömeç Muhtarımız Kazım Çelik ve Salur Muhtarımız Lütfü Özdemir’i İl Başkanlığımızda misafir ederek mahallelerde yapılan çalışmalar hakkında bilgiler alıp taleplerini dinledik. Oldukça yarar geçen muhtarlarımızın ziyaretinden dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz. Yine il teşkilatımızda misafir ettiğimiz Hak-İş Kayseri Şube Başkanı Serhat Çelik ve Başkan Yardımcısı Feyyaz Ünal’a nazik ziyaretlerinden ve plaketlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz” dedi.

Başkan Çopuroğlu, yapılan ziyaretlerin oldukça yararlı geçtiğini ve bu ziyaretlerde bilgi alış verişinde bulunularak, kentte yapılan yatırımlar ve halka hizmet noktasında ortaya çıkan faydalı görüşleri değerlendirdiklerini anlattı. Mahalle sakinlerinin bire bir taleplerini ileten mahalle muhtarlarını sürekli ağırladıklarını belirten Çopuroğlu, “Değişik zamanlarda farklı ilçelerimizden farklı mahallelerin muhtarlarını ağılıyoruz. Biz muhtarlarımızı önemsiyoruz. Sayın Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’da muhtarların üstlendikleri görevleri ve sorumlulukları çerçevesinde kendilerini önemsediğini, değişik zamanlarda Külliye ’de ağırladığını biliyoruz. Bizde muhtarlarımızın halkımıza hizmet, mahalle sakinlerinin ve mahallelerin sorunları ile ihtiyaçların anında çözümlenmesi noktasında görev üstlendiklerini biliyoruz. Bu anlamda yapılan bütün ziyaretler şehrimiz adına yararlı geçmesi bizleri mutlu ediyor” diye konuştu. (Kurum Haber)