MAGAZİN
Giriş Tarihi : 07-11-2019 18:36

MEYSU OUTLET TAVADA TAVUK YENİR

MEYSU OUTLET TAVADA TAVUK YENİR

Damak tadını bilen Kayseri halkı  Meysu Outlet’e “Tavada tavuk” yerine giderek nezih mekanda yemek yiyorlar.

Osman Kavuncu  caddesi üzeri Kayserilere yemek lezzetlerini sunan Meysu Outlet’e  tabak dolusu mutluluk “Tavada tavuk” yeri hijyenik temiz güler yüzlü garsonlarıyla hizmet vermekte.

Özel Patlıcan çorba, içli köfte servisinden sonra salata çeşitleri makarna çeşitleri, tavuk tavalar, Burgerler, köfte çeşitleri, Et tavaları, et tavuk kavurmalar ve ardından damak tadı tatlılar istenilen içecekler çay kahve ikramları olarak müşterilerin hizmetine sunulmakta.

İş yeri sahipleri Gürkan Ergindoğan ve Şabah Ergindoğan,”  Bir yıldıra yakın, damak tadını bilen Kayseri halkı  Meysu Outlet’e “Tavada tavuk” köfte çeşitleri, Et tavaları, et tavuk kavurmalar ve ardından damak tadı tatlılar istenilen içecekler çay kahve ikramlarımızı sunuyoruz. Bölge olarak biraz dışarıda olsak da, damak tadı olanlar “Tavada tavuk” yerimize gelerek nezih mekânımızda keyifle yemeklerini yiyorlar ve yemek üzerine isterlerse kahve isterler çaylarını yudumluyorlar. Burası sakin dinlenme yeri. Bizler yıllarca bu şehirde babamız ve bizler esnaflık etmiş insanlarız kardeşlerimizle birlikteyiz, zaten Ergindoğan soy ismimiz marka sayılır, çünkü bir gönül insanı olup atadan dededen baban insanı insanca insanları sevmeyi öğrendik iş yerimizde daha fazlasını gösteriyor ve gönül insanlarına hizmet ediyoruz. Bizim müşterimiz veli nimet olarak biliriz her zaman kapımız damak tadı gönül insanlarına acıktır. Damak tadını bilen Kayseri halkı  Meysu Outlet’e “Tavada tavuk” yerine buyursunlar yemeklerimiz tardına bakıp çayımız kahvemizi içsinler.”dedi.  YÜKSEL KALKAN