SPOR
Giriş Tarihi : 17-08-2020 14:00   Güncelleme : 17-08-2020 14:00

LUNG VE LOPES TAKIMA KATILDI

LUNG VE LOPES TAKIMA KATILDI

Hes Kablo Kayserispor, yeni sezon hazırlıklarını sürdürüyor.

Süper Lig ekiplerinden Hes Kablo Kayserispor'da Portekizli Miguel Lopes ve Rumen kaleci Silviu Lung takıma katılarak çalışmalara başladılar.

Sezonun sona ermesinin ardından sözleşmesi sona eren Rumen kaleci Silviu Lung'un sözleşmesinde opsiyon kullanıldı ve Lung 1 yıl daha Sarı-Kırmızılı formayı giyecek. Sözleşmesi devam eden Portekizli futbolcu Migeul Lopes, gecikmeli olarak Kayseri'ye gelerek takıma dahil oldu. Öte yandan Lopes ve Lung'un takıma katılmasının ardından tek eksik ise Brezilyalı futbolcu Pedro Henrique kaldı. Pedro, yarın Kayseri'ye gelerek takıma katılacak.

BERNAD MENSAH, KAYSERİSPOR'A VEDA ETTİ

Mensah: "Benim için önemli bir macera başlıyor"

Beşiktaş'a transfer olan Bernard Mensah, Kayserispor'a veda mesajı yayımladı.

2020-2021 sezonu öncesi Hes Kablo Kayserispor'dan Beşiktaş'a 1 yıllığına kiralık olarak transfer olan Ganalı futbolcu Bernard Mensah dün Kayseri'den ayrılarak İstanbul'a gitti. Mensah, sarı-kırmızılı takıma bir veda mesajı yayımlayarak, "Değerli Kayserispor ailesi. Sizinle birlikte burada muhteşem 2 yıl geçirdim. Şimdi benim için çok önemli bir macera başlıyor. Çok zor günlerimizin yanı sıra, birçok güzel anılarımız oldu. Ayrılmadan önce bana desteğini hiç bir zaman esirgemeyen başkanım Berna Gözbaşı'ya büyük Kayserispor taraftarına ve benden yardımını hiç esirgemeyen tüm kulüp çalışanlarına çok teşekkür ederim.Kalbim her zaman sizinle olacak" ifadelerini kullandı. (Haber Haber)