GÜNCEL
Giriş Tarihi : 04-06-2020 15:46   Güncelleme : 05-06-2020 12:12

LÖSEV’DEN GAZETEMİZE NEZAKET ZİYARETİ

LÖSEV’DEN GAZETEMİZE NEZAKET ZİYARETİ

LÖSEV’den gazetemize nezaket ziyareti.

LÖSEV Kayseri şubesinden Mehmet Merkit- Sevde Nur Kestane (LÖSEV Kayseri Aktif İletişim) sorumluları gazetemize bir nezaket ziyaretinde bulundular.

Gazetemiz Genel yayın yönetmeni Mustafa Cengiz ve Spor müdürü Hamdi Aktürk ile bir süre görüşen LÖSEV temsilcileri “Değerli Basın gönüllümüz Ramazan döneminde verdiğiniz desteklerinizden ötürü teşekkür ederiz.” dediler.

Mehmet Merkit- Sevde Nur Kestane ziyaret kapsamında Kayseri Hakimiyet 2000 gazetesinin LÖSEV’in Ramazan ayı içindeki etkinliklerine verdiği desteğe teşekkür ederek, faaliyetleri hakkında bilgilenmede bulundular.

İlimizde yaklaşık 1600 Aileye yardım ettiklerinin altını çizen ve son dönemde yetişkin vakalarındaki artışa dikkat çeken Merkit ve Kestane şu anda çocuk hastaların yüzde 40 oranında olduğunu yetişkin has ta sayısının ise yüzde 60’lara ulaştığına değinerek vakaların ilk aşamasında LÖSEV hastanesine yönlendirme yaptıklarını belirttiler.

Bu arada Kurban bayramı ile ilgili yardımla da beklediklerine ve Kayseri’nin gösterdiği duyarlılığa da teşekkür eden Merkit ve Kestane Ramazan yardımlarında olduğu gibi Kurban bağışlarını da online olarak aldıklarını ve banka hesap numaralarına kurban bağışlarının yapılabileceğini yıl içerisinde Lösemili hastalara 10 kiloluk kurban eti yardımı yapıldığını söylediler.

Cengiz ve Aktürk ise ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, LÖSEV’e her zaman katkı vermeye hazır olduklarını ve desteklerinin devam edeceğini vurguladılar. MEHMET ALP CENGİZ