YEREL
Giriş Tarihi : 06-12-2021 13:33   Güncelleme : 06-12-2021 13:33

LÖSEV, GÖNÜLLÜLER GÜNÜNÜ KUTLADI

LÖSEV, GÖNÜLLÜLER GÜNÜNÜ KUTLADI

Dünya Gönüllüler Günü kapsamında LÖSEV tarafından düzenlenen etkinlik, Kayseri FİER Hotel’de gerçekleştirildi. Çok sayıda gönüllünün bir araya geldiği etkinlikte, renkli görüntüler ortaya çıktı.

Birleşmiş Milletler Genel Kurulu tarafından alınan karar neticesinde 1985 yılından bu yana kutlanan Dünya Gönüllüleri Günü, Kayseri’de LÖSEV - Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı önderliğinde kutlandı. Kayseri Fier Hotel’de organize edilen etkinlikte LÖSEV gönüllüleri ve gönüllü faaliyetlerine katılan yüzlerce insan yer aldı. LÖSEV gönüllülerinin deneyimlerini sahnede anlattığı etkinlikte, yılın gönüllüleri ödülleri, düzenlenen ödül töreniyle sahiplerine dağıtıldı.

LÖSEV Kayseri Aktif İletişim Sorumlusu Sevde Nur Kestane  ”Çocuklarımız için gece gündüz demeden, her etkinliğimizde yanımızda olan gönüllülerimiz, bizim gözbebeğimiz.  Bu özel günde, Kayseri’ LÖSEV ‘in çalışmalarında desteklerini esirgemeyen gönüllülerimizle bir arada olmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz. Onlar iyi ki varlar.“ diyerek gönüllülere teşekkürlerini iletti.

LÖSEV tarafından düzenlenen anlamlı organizasyon, kapanış konuşmasının ardından sona erdi.