YEREL
Giriş Tarihi : 12-11-2021 10:36   Güncelleme : 12-11-2021 10:36

LADİN MOBİLYA DEVELİ BAYİİ, ÜRGÜPLÜLER TİCARET’TE ÇİĞKÖFTE ORGANİZASYONU

7 Farklı Lezzetteki Çiğköfte’nin Tadına Baktılar 

LADİN MOBİLYA DEVELİ BAYİİ, ÜRGÜPLÜLER TİCARET’TE ÇİĞKÖFTE ORGANİZASYONU

Ladin Mobilya Develi Bayii Ürgüplüler Ticaret yetkililerince personelin motivasyonunu artırmak, moral depolamalarını sağlamak ve davetli misafirleri ağırlamak amacıyla 04 Kasım 2021 tarihinde çiğköfte organizasyonu düzenlendi. 

 

Develi ilçesi Zile mahallesindeki müstakil bir bağ evinde düzenlenen çiğköfte organizasyonuna; Ladin Mobilya Satış Müdürü Hakan Karaali, Ladin Mobilya Satış Yönetmenleri Fedai DinçerOğuzhan Fidan ve Mehmet Yıldırım, Ürgüplüler Dayanıklı Tüketim Mamulleri Ceo’su Mehmet Zengin, Mağaza Müdürleri Kerim ÇakırAbdullah Sert ve Ali Zengin, Ürgüplüler Ticaret Satış ve Finans Departmanı Yetkilileri Sevda ÖzdemirYasemin Fıratİbrahim Erayata ve Kerim Çakır, Lojistik Hizmetler Sorumluları Mehmet Şahin ve Abdullah Akay katıldı. 

 

Organizasyona katılan davetliler, kuzineli sobada pişirilen patatesin ve gazeteci Mehmet Fatih Kaymaz tarafından özel yoğrulan 7 farklı lezzetteki çiğköftenin tadına baktı. 

 

Çiğköfte sofrasında ekonomik gelişmeler konuşuldu. Çay ve tatlı eşliğinde gece boyunca sohbet edildi. Firma çalışanlarının moralinin artırılması için çeşitli aktiviteler yapıldı. Misafirlerin iyi şekilde ağırlanmasına özen gösterildi.  

 

Gecenin sonunda bu aktivitenin ileri bir tarihte tekrarlanması kararlaştırılırken günün anısına çeşitli fotoğraflar çektirildi.   

 

 

HABER/FOTOĞRAFLAR: Mehmet Fatih KAYMAZ