YEREL
Giriş Tarihi : 18-03-2021 11:11   Güncelleme : 18-03-2021 21:41

LADİN MOBİLYA, BAYİLERİ İLE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRDİ

Ladin Mobilya 2020 Yılını Değerlendirme ve 2021 Yılı Planlamasını Yapmak Amacıyla Bölge Bayilerinin de Katıldığı Bir Toplantı Düzenledi

LADİN MOBİLYA, BAYİLERİ İLE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRDİ

Ladin Mobilya, 2020 yılının değerlendirildiği ve 2021 yılı hedeflerinin masaya yatırıldığı bir toplantıda bölge bayileriyle bir araya geldi.

Kayseri Organize Sanayi Bölgesi Ladin Mobilya fabrika idari binasında düzenlenen toplantıya; Ladin Mobilya Yönetim Kurulu Bakanı Sedat Böyük, Yönetim Kurulu Üyeleri Halil Aykan ve Yusuf Devim, Ladin Mobilya Genel Müdürü Mustafa Karabay, Ladin Mobilya İstanbul Bölge Müdürü Gültekin Çöpürkaya ile ekibi, Ladin Mobilya Satış Müdürü Hakan Karaali, Üretim Müdürü Şahin Böyük ile Finans Müdürü Turgay Karabay, Arge, Dış Ticaret ve diğer departman müdürleri ve idari personel katıldı.

 

Toplantı sonrasında açıklamalarda bulunan Ladin Mobilya Genel Müdürü Mustafa Karabay, 2021 yılı ürün tanıtımı için bölge bayileri ve bölge çalışanları Ladin Mobilya fabrika idari binasında bir araya geldiklerini belirtti.

Karabay,” Düzenlediğimiz toplantıda 2020 yılının genel bir değerlendirmesini yaptık. 2021 yılı yeni ürün yelpazesini konuşup yeni planlarla doğru yol haritasını belirlemek ve ekibimizin görüşünü alarak 2021 yılındaki yol haritamızın doğru ilerlemesi için yeni fikirler edindik, paylaşımlarda bulunduk. 2020 yılı Ladin Mobilya ailesi olarak yaşanan tüm olumsuz şartlara rağmen iyi geçti diyebiliriz. 2021 yılı içinde umutlarımızı kaybetmedik. Günümüzde yaşanan gelişmelere bağlı olarak 2021 yılına yeni stratejilerle, yapacağımız doğru planlarla ve yeniliklerle umutla bakıyoruz” diye konuştu. Toplantı sonrasında Ladin Mobilya yönetim, idari personel ve bölge bayilerinin katıldığı birde yemek organizasyonu düzenlendi. Yemekte Kayseri’nin meşhur fırın ağzı ile özel yoğrulmuş 4 çeşit çiğköfte misafirlere ikram edildi.

 

HABER/FOTOĞRAFLAR: Mehmet Fatih KAYMAZ