SPOR
Giriş Tarihi : 21-08-2020 17:46   Güncelleme : 21-08-2020 17:46

KURNAZIN YARDIMCILIĞINA NİHAT KOÇ GETİRİLDİ

KURNAZIN YARDIMCILIĞINA NİHAT KOÇ GETİRİLDİ

Teknik Direktör olarak Ferhat Kurnaz ile anlaşma sağlayan Kayseri Süper Amatör Küme takımlarından Kayseri Emar Grup FK, yardımcı antrenörlük görevine ise Nihat Koç’u getirdi.

Kulüpten yapılan açıklamada, Nihat Koç ile her konuda anlaşmaya varıldığı belirtilirken, şu ifadelere yer verildi: Teknik direktörlük konusunda Ferhat Kurnaz ile anlaşma sağlayan kulübümüz yardımcı antrenör olarak Nihat Koç ile anlaşma sağlamıştır.

-A- Takım seviyesinde hocamızın yanında yer alacak Nihat Koç hocamız aynı zamanda Alt Yapı çalışmalarıyla da bizzat ilgilenerek kulübümüzü oyuncu yetiştirebilecek bi seviyeye getirecektir. Camiamıza ve hocamıza hayırlı olsun.”

FERHAT KURNAZ’IN YENİ TAKIMI BELLİ OLDU

Kayseri Süper Amatör Küme takımlarından Kayseri Emar Grup FK, Teknik Direktör Ferhat Kurnaz ile anlaştı.

2020-2021 futbol sezonunda Kayseri Süper Amatör Küme’de şampiyonluk hedefleyen Kayseri Emar Grup FK son olarak Hes Kablo Kayserispor alt yapısında görev yapan tecrübeli ve başarılı teknik adam Ferhat Kurnaz’ı takımın başına getirdi.  Emin Gök’ün Hes Kablo Kayserispor ile anlaşmasının ardından arayışlarını hızlandıran Kayseri Emar Grup FK takımı Ferhat Kurnaz’a emanet etti. Kurnaz daha önce Kayseri Erciyesspor, Hes Kablo Kayserispor ve Kocasinan Şimşekspor takımlarına görev yaptı.

Kayseri Emar Grup FK yapılan açıklamada, “Kulübümüzün şampiyonluk hedefleri doğrultusunda Kayseri’nin önde gelen teknik direktörlerinden Ferhat Kurnaz ile anlaşma sağlanmıştır. Camiamıza ve hocamıza hayırlı olsun” ifadeleri kullanıldı.  (Spor Servisi)