YEREL
Giriş Tarihi : 30-12-2021 11:00   Güncelleme : 30-12-2021 11:00

KÖZDE SUCUK, EKREM USTA TALAS ŞUBESİNDE YENİR

Ekrem Usta Adana Sofrası, Talas Yenidoğan Şubesinde Menüye Közde Sucuk İlave Edildi 

KÖZDE SUCUK, EKREM USTA TALAS ŞUBESİNDE YENİR

Ekrem Usta Adana Sofrası, Talas Yenidoğan Şubesi’nde köz ateşinde pişirilen sucuk lezzeti ile müşterilerinin büyük beğenisini kazanıyor. 

 Talas, Yenidoğan Mahallesi Timuçin Caddesi No:23 adresinde 06 Kasım 2021 tarihinde hizmet vermeye başlayan Ekrem Usta Adana Sofrası Talas Yenidoğan Şubesinde közde sucuk dışında Adana kebabı, Urfa kebabı, beyti sarma, Ali nazik, çöp şiş, ciğer şiş, altı ezmeli, baba gannuş, karışık ızgara, piliç ızgara çeşitleri, özel yoğrulmuş çiğköfte, mercimek çorbası ve dondurmalı irmik helvası, ayva tatlısı misafirlerinin beğenisine sunuluyor.  

 Ekrem Usta Adana Sofrası Talas Yenidoğan Şubesi İşletmecisi ve Mutfak Şefi Ahmet Toprak, menülerine yeni dahil ettikleri közde sucuğun müşterileri tarafından çok beğenildiğini belirterek kebap ve ızgaranın yanında sucuğun ilave edilmesi ile menülerinin daha da zenginleştiğini söyledi.  

 150 metrekare alana sahip Ekrem Usta Adana Sofrası Talas Yenidoğan Şubesi, yaklaşık 60 kişi kapasiteye sahip olup, haftanın 7 günü 10:00/24:00 saatleri arasında hizmet veriyor. 

 

 

HABER/FOTOĞRAF: Mehmet Fatih KAYMAZ