YEREL
Giriş Tarihi : 04-03-2021 13:36   Güncelleme : 04-03-2021 13:36

KOCASİNAN’DA GENİŞ KAPSAMLI ‘DİNAMİK DENETİM MODELİ’ DENETİM

KOCASİNAN’DA GENİŞ KAPSAMLI ‘DİNAMİK DENETİM MODELİ’ DENETİM

Kocasinan’da ‘Dinamik Denetim Modeli’ kapsamında denetimler gerçekleştirildi. Vatandaşların ve esnafların kurallara uyup uymadığını büyük bir titizlikle kontrol eden Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, vatandaşların tedbirlere sıkı bir şekilde uymasının koronavirüs ile mücadelede başarıya ulaşmayı hızlandıracağını söyledi.

Başkan Çolakbayrakdar, Kocasinan Kaymakamı İlhan Abay ve Kocasinan İlçe Emniyet Müdürü Osman Öztürk ile birlikte Erciyesevler Mahallesi pazar yeri, Sahabiye ve Sivas Caddesi’nde faaliyet gösteren esnafları ziyaret ederek, maske, mesafe ve hijyen denetimi gerçekleştirdi. Esnaf ve vatandaşlarla sohbet edip, maske, sosyal mesafe, hijyen kuralları hususunda uyarılarda bulunan Başkan Çolakbayrakdar, esnaflara bol ve bereketli kazançlar diledi.

Bölge sakinlerinin hal ve hatırını sorup, sıkıntılarını da dinleyen Başkan Çolakbayrakdar, “Bu denetimlerle vatandaşlarımızın toplum sağlığını koruma hedefi içinde adım adım devam ediyoruz. Kıymetli hemşehrilerim, temizlik, maske ve sosyal mesafeyi ihmal etmiyoruz. Öncelikle alınan her türlü tedbir, toplum sağlığı içindir. Alınan her tedbir, geleceğimiz için, ailelerimiz için ve çocuklarımız için büyük önem taşıyor. Bu noktada önlemlere hassasiyet gösteren bütün hemşehrilerime teşekkür ediyorum. İnşallah en kısa sürede bu sıkıntılı sürecin atlatılması için hem dua ediyoruz hem de yoğun çaba sarf ediyoruz. Bütün amacımız; şehrimizde yaşayan vatandaşlarımıza daha sağlıklı ve daha yaşanabilir ortamlar sunabilmek içindir.” ifadelerini kullandı.

Kocasinan Kaymakamı İlhan Abay ise “Vatandaşlarımızı ve esnafımızı tebrik ediyorum. Gerekli tedbirleri aldıklarını gördük. Tedbirlere uyan esnaf ve vatandaşlarımıza göstermiş oldukları hassasiyetten dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.

Esnaf ve vatandaşlar da yapılan hizmetlerden dolayı Başkan Çolakbayrakdar’a teşekkür ederek, “Başkanımız Sayın Ahmet Çolakbayrakdar, bizlere her zaman destek oluyor ve hassasiyetleri bizleri çok memnun ediyor.” diye konuştu