VİDEO HABER
Giriş Tarihi : 04-06-2020 11:41   Güncelleme : 04-06-2020 12:58

KOCASİNAN HER GÜN BİR MAHALLEYİ YENİLİYOR

KOCASİNAN HER GÜN BİR MAHALLEYİ YENİLİYOR

Kocasinan Belediyesi’nin, Barbaros Mahallesi’nde gerçekleştirdiği alt yapı ve asfalt çalışmaları tamamlanarak, vatandaşın hizmetine sunuldu. Çalışmaları büyük bir titizlikle kontrol eden Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Kocasinan Belediyesi olarak her alanda yatırımların yoğun bir şekilde devam ettiğini ve program dahilinde her gün bir mahallede çalışma yaptıklarını söyledi.

Yaz döneminde asfaltlama çalışmalarına hız vererek, hizmet atağını sürdürdüklerine işaret eden Başkan Çolakbayrakdar,  “Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Mahallelerimizin ihtiyacı olan gerek asfaltlama gerekse altyapıyla ilgili yapılması gerekenleri, program dahilinde yerine getiriyoruz. Vatandaşlarımıza konforlu bir ulaşım sağlayabilmek, çevre şartlarının iyileştirilebilmesi ve daha huzurlu bir şekilde yaşam alanları oluşturabilmek için çalışmalarımız hummalı bir şekilde sürüyor. Bu doğrultuda Barbaros Mahallesi Yeşildemet Sokak’taki yapılan çalışmaların yanı sıra Yenimahalle ve Sahabiye’de devam eden hizmetlerle birlikte her noktada planlanmış çalışmalar adım adım tamamlanacak. Yapılması gereken tüm çalışmaları program dahilinde yapacağız ve hemşehrilerimin hizmetine sunacağız. Bütün gayretimiz, vatandaşlarımıza daha rahat ve daha konforlu bir Kocasinan sunmak içindir. Yapılan çalışmaların hayırlı olmasını diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Başkan Çolakbayrakdar, Kocasinan’da ulaşımın kalitesini, konforunu ve güvenliğini artırarak yüksek standartlarda yol ve kaldırımları hizmete sunmak için çalışmaların aralıksız devam edeceğini de sözlerine ekledi. (Kurum Haber)