YEREL
Giriş Tarihi : 15-07-2020 12:51   Güncelleme : 15-07-2020 12:51

KAZIM YÜCEL'DEN BAŞAKPINAR'A MÜJDE

KAZIM YÜCEL'DEN BAŞAKPINAR'A MÜJDE

Kazım Yücel'den Başakpınar Halkına Müjde!

İyi Parti Kayseri Büyükşehir Grup Başkan Vekili Kazım Yücel Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın ile yaptığı görüşmenin ardından '' Başakpınar mahallemizin merkezinide kapsayan nazım imar planlarını tüm vatandaşlarımızın itirazlarını minimuma indirecek şeklinde hayata geçiriyoruz'' Müjdesini verdi.

Açıklamasında Kazım Yücel bu konu ile ilgili yaşananları şu ifadelerle anlattı.

Talas ilçemiz Başakpınar mahallemiz merkezini kapsayan 1/5000 ölçekli nazım imar planı ile ilgili Başakpınar mahallemizin yogun itirazlarını, Talas belediyesi İYİ parti meclis üyesi Mustafa Çalıksoy Bey gündeme taşıdı, konunun takipcisi olacagı sözünü verdi.

Konuyu bana aktardı.Bende bu konuyu Büyük şehir belediyesi meclis gündeminde Sayın Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçına ilettim.

Sayın başkanım, Başakpınar mahallemizin merkezinide kapsayan nazım imar planlarını tüm vatandaşlarımızın itirazlarını minimuma indirecek şekli ila nezaman hayata geçireceksiniz dedim, 

Başkan Mustafa Yalçın'da , evet Kazım bey bu konu ivedilikle çözüme kavuşturulmalı, ve en kısa zamanda Başakpınar mahallemizin imar planları tüm vatandaşlarımızın rızası dogrultusunda hayata geçirilecek ifadelerinde bulundu.Bende bunun üzerine, başkanım biz bu söz üzerine, Başakpınar halkımıza müjdeyi veriyoruz, en kısa zamanda sonucunu bekliyoruz dedim. (Kurum Haber)