YEREL
Giriş Tarihi : 12-03-2021 14:02   Güncelleme : 12-03-2021 14:02

KAZIM YÜCEL'DEN 'ASKIDA MAMA' KAMPANYASINA DESTEK

KAZIM YÜCEL'DEN 'ASKIDA MAMA' KAMPANYASINA DESTEK

 

YÜCEL, 1 AYLIK MAAŞINI KAMPANYAYA BAĞIŞLADI

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Şanlıurfa'nın Hilvan ilçesinde gerçekleştirdiği ziyaret sırasında 'Askıda Mama' kampanyası başlattı. Bu kampanyaya bir destek de Büyükşehir Belediye Meclisi İyi Parti Gurup Başkanvekili Kazım Yücel'den geldi. Bir mama firmasına giden Yücel, 1 aylık maaşını bağışlayarak kampanyaya destek verdi.

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Şanlıurfa ziyareti sonrası 'Askıda Mama' kampanyası başlattı. Mamaların çok pahalı olması nedeniyle böyle bir kampanyanın başlatılmasına da Büyükşehir Belediye Meclisi İyi Parti Gurup Başkanvekili Kazım Yücel sessiz kalmadı. Kayseri'de bir mama satan esnafı ziyaret eden Kazım Yücel, burada bir aylığı ile bebeklere mama bağışında bulundu.

Bağışta bulunan Kazım Yücel, "Genel başkanımız Meral Akşener hanımefendinin esnaf ziyaretlerinde esnafın sıkıntıda olduğunu görüyoruz. Genel Başkanımız Sayın Akşener, hem esnafımızın hem de vatandaşımızın sıkıntısını görünce yine bir ilke imza attı ve 'Askıda Mama' kampanyası başlattı. Biz de Genel Başkanımızın başlattığı bu kampanyaya sessiz kalmadık ve kampanyaya destek olma kararı aldık. Biz de biliyoruz Kayseri'deki esnafımız ve vatandaşımıza destek için buradayız. Yenidoğan bebekleri olan ailelerin mamanın pahalı olması nedeniyle mamaya ulaşamadığını ve çocukların gelişiminde etkili olan mamadan mahrum kaldıklarını gördük. Biz de hem genel başkanımızın kampanyasına destek olmak amacıyla hem de ailelere yardım etmek amacıyla 'Askıda Mama' kampanyasına katılıyoruz. Aldığımız bir aylık maaşı bağışlıyoruz ve kampanyaya katılıyoruz. Attığız bu adım inşaallah Kayserimize örnek olur. Herkesi bu kampanyaya katılmaya davet ediyorum" dedi.

Yücel, bu açıklamasının ardından kampanyaya 1 aylık maaşını bağışlayarak destek oldu.