SİYASET
Giriş Tarihi : 11-08-2020 14:25   Güncelleme : 11-08-2020 14:25

KAYSERİSPOR’U KİMSENİN TEKELİNE VERMEYECEĞİZ

KAYSERİSPOR’U KİMSENİN TEKELİNE VERMEYECEĞİZ

CHP Kayseri il başkan yardımcısı Özgür Yeşilyurt, yazılı bir açıklama yaparak şu ifadelere yer verdi:

Kayseri’de gözbebeğimiz Kayserispor’un sorunlarının tespiti için AKP Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki tarafından bir komisyon kurulmuş.

Sanık sandalyesinde oturanların, mahkemede hakim olduğu nerede görülmüş ? Kim kime hesap soracak ? Kim sorgulayacak ? Kim sorgulanacak ? Zaten siz ve ekibiniz değilmisiniz sorumlusu ?

Kayserispor Kayseri’nin takımıdır. İktidar partisi ve onun küçük ortağının tekelinde değildir. Kurulan komisyon AKP ve MHP olarak sınırlı tutulmuştur.

Biz isterdik ki Kayseri halkının tüm temsilcileri bu komisyona dahil edilsin. Her şey şeffaf bir şekilde Kayseri halkına duyurulsun.

Birilerini aklamanın değil, Kayserispor’umuzun kayıp trilyonlarının peşine düşelim. Kayseri kamuoyuna bildirmek isterim ki şehrimizin öz evladı Kayserispor’umuzun hakkını savunacağız.

Ve Kayserispor’u kimsenin tekeline vermeyeceğiz.

Sevgili Başkanımız Sayın Berna Gözbaşı’nın kadın bir başkan olarak takımın başında olması Kayserispor için bir avantajdır.

Berna başkanın Kayserispor’un başarısı için çalışacağını düşünüyorum.

Ve bu doğrultuda takımımızın hak ettiği yerde olması için Berna başkanın ve Kayserispor’un yanında olduğumu belirtmek isterim. Kayserispor taraftarını ve sevgili hemşehrilerimi saygı ile selamlarım.  (Kurum Haber)