SPOR
Giriş Tarihi : 05-09-2020 19:25   Güncelleme : 05-09-2020 20:04

KAYSERİSPOR'DA KARDEŞ DAYANIŞMASI

Gaziantep FK maçına Lung, Oğuzhan Çapar, Hasan Hüseyin Acar, Lopez, Ömer Uzun, Antonhny Uzodımma, Sapunaru, Campanharo, İlmhan Depe, Muğdat çelik, Yasir Subaşı tertibi ile çıkan sarı kırmızılılar ilk yarısı 0-0 geçilen maçı 80. dakikada attıkları tek golle kazanmasını bildi. 1-0

KAYSERİSPOR'DA KARDEŞ DAYANIŞMASI

80. dakikada oyuna giren Hasan  Hüseyin Acar'ın kardeşi Okan Acar, abisinin asisti ile maçın tek golüne 88. dakikada imza koyarak sarı kırmızılı takımın lig öncesinde yüzünü güldüren isim oldu. 
Adı üstünde hazırlık maçı. Müsabakanın ilk yarısı golsüz  eşitlikle geçiliyor.

Sarı kırmızılılar saat 17.00 itibarı ile Gaziantep FK'yı Kadir Has stadyumunda ağırladı.

Bayram Bektaş'ın Prosınecki'nin kadrosuna sadık kaldığı ilk onbirde Muğdat Çelik ve İlhan Depe iyi yeni isim.
Müsabakanın ilk yarısı golsüz  eşitlikle geçiliyor.

Sezon öncesindeki ilk ve tek hazırlık maçı olarak dikkat çekecek maç için sahaya çıkan ve ısınan sarı kırmızılılar'da Bektaş'ın bir çok yeni transferin hazır olmaması nedeni ile şu anda ikinci yarıda yeni isimlerden Joseph Attamah'ı da  sahaya sürmesi bekleniyor. 

Takımımızda ikinci yarıda oyuncu değişiklikeri Silviu Lung- Doğan Alemdar, 65 Gustavo Campanharo- Adem Doğan 76 Oğuzhan Çapar-Muğdat Çelik, 80  Osmancan Çötür-Okan Acar

Yedeklerimiz: İsmail Çipe, Doğan Alemdar, Joseph Attamah, Osmancan Çötür, Mario Situm, Okan Acar, Adem Doğan. 

Bu arada yeni transfer 1+1 yıllık opsiyonlu imza ata ingiliz futbolcu  33 yaşındaki Aaron Lennon'a yıllık olarak 600 Bin Avro net maaş ödeyeceği ayrıca 300 Bin Avro bonus ödemesi yapacak. (Spor Servisi)