SPOR
Giriş Tarihi : 12-09-2020 17:30   Güncelleme : 12-09-2020 17:43

KAYSERİSPOR'A TRANSFER YASAĞI GELDİ... LİSANSLAR ÇIKARTILAMADI

KAYSERİSPOR'A TRANSFER YASAĞI GELDİ... LİSANSLAR ÇIKARTILAMADI

Kasımpaşa maçı öncesinde sarı kırmızılı takımda önemli gelişmeler yaşanıyor. Öncelikle Cuma akşam saatlerinde Feyenord kulübünün 36 taksitle sattığı Bilal Başaçıkoğlu ile ilgili ödemelerin aksadığı gerekçesi ile transfer tahtamızı kapattırması sonrasında şok yaşanıyor.

HER DÖNEMDE BİLAL SORUN...

Başkan Berna Gözbaşı’nın bu konuda şahsi girişimleri ile yaptığı ödemeler hafta sonuna denk gelmesi nedeni ile yaşanan krizin katmerlenmesinin önüne geçemiyor. 600 Bin Avronun gecikmesi nedeni ile bu haftaki Kasımpaşa maçında yeni transfler Yaw Ackah, Daniel Avramovski, Dimitrios Kolovetsios, İlhan Depe, Harrison Manzala, Joseph Attamah, Muğdat Çelik ve Aaron Justin Lennon forma giyemeyecek isimler olarak açıklandı.

EKSİK TAKIM

Kayserispor yarınki maça elindeki mevcuk geçen sezondan kalan isimlerle çıkabilecek. Bilindiği gibi sarı kırmızılılar bu kriz öncesinde Abdulkadir Taştan, Ahmet Zekeriya Kartal, Emre Demir, Gustavo Campanharo, İsmail Çipe, Mehmet Eray Özbek, Miguel Lopes, Muhammed Eren Arıkan, Nurettin Korkmaz, Oğuzhan Çapar, Ömer Uzun, Pedro Henrique, Talha Sarıaslan, Zoran Kvrizc olmak üzere 14 oyuncunun lisansı çıkartılmıştı. (Spor Servisi)