MAGAZİN
Giriş Tarihi : 31-05-2020 11:02   Güncelleme : 31-05-2020 11:36

KAYSERİ'DE ARABALI DÜĞÜN YAPILDI

KAYSERİ'DE ARABALI DÜĞÜN YAPILDI

Davetliler otomobilde gelin ve damat pistte oynadı.
Kayserili çift sosyal mesafe kuralı uygulanan düğünle dünya evine girdi. 
Kayseri'de, korona virüs salgını nedeniyle dünya evine giremeyen çift, valilikten izin alarak sosyal mesafe kuralı uygulanan düğün organize etti. Gelin ve damat pistte, davetliler ise araçlarının içinde oynadı. 
Korona virüs salgını tedbirleri çerçevesinde düğünlerini yapamayan Kübra ve Kemal çifti, Kayseri Valiliğinden aldıkları izin ile sosyal mesafe kuralının uygulandığı bir düğün töreni düzenledi. Talas ilçesinde şehir manzaralı düzenlenen düğün töreninde ses sistemleri kuruldu. Gelin ve damat odası olarak ise karavan kullanıldı. 
Davetlilerin araçlarının içinden izleyerek katıldığı düğün töreninde, gelin ve damat ilk danslarını yaparak düğün pastasını kesti. Salgın nedeniyle sosyal mesafe kurallarının uygulandığı düğünde davetliler araçlarının içinde müziklere eşlik ederken, gelin ve damat ise pistte müzik eşliğinde oynadı. 
Damat, düğüne katılan yakınlarına ve arkadaşlarına mikrofondan seslenerek düğüne katıldıkları için teşekkür etti. 
 

Kayseri'de bu koronavirüs günlerinde düğün yapamayan arkadaşlarımıza bir süpriz hazırladık. Etkinlikayseri ekibimizden yol arkadaşımız  @kaygin.kemal ve @kubraemrglu na düşündük ki arabalı sinema yapılıyorsa arabalı düğün yapalım dedik. Ve bu mutlu günlerinde dostlarımızı yalnız bırakmadık. İlk danslarını ve sembolik pasta kesme merasimlerini yaptık. Arabadan kimse çıkmadan. Sosyal mesafemizi koruyarak. Destekleri için #kayserivaliliğine ve #kayseriemniyetine teşekkür ederiz.

Ayrıca kapılarını bize açan kayseri panaroma düğün salonuna teşekkür ederiz. etinlikayseri ailesi olarak kendilerine mutluluklar dileriz. (Kurum Haber)